Banki a zabezpieczenia?
#21
ok dzięki, wiesz ja nie używam konta bankowego online, jak coś to idę do banku ,albo do bankomatu w danym oddziale, więc pojęcie o tym wykradaniu mam niskie ;p
Odpowiedz
#22
Sprawdziłem Trusteer Rapport i faktycznie teraz szyfruje znaki (hasło) np. na allegro. Szkoda, że nie chroni przed wszystkimi zrzutami ekranu.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Nowy trojan bankowy. Antywirus przed nim nie uchroni, gdyż nie zapisuje się na dysk.
Odpowiedz
#23
ELWIS1 napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Nowy trojan bankowy. Antywirus przed nim nie uchroni, gdyż nie zapisuje się na dysk.


Ale dotyczy to userów IE i FF tylko.
Odpowiedz
#24
Facecik tylko albo ażSmile
Odpowiedz
#25
ELWIS1 napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

... lunder-326Nowy trojan bankowy. Antywirus przed nim nie uchroni, gdyż nie zapisuje się na dysk.

Trza przyznać niezły wirusik, a działa jeszcze na najpopularniejszych przeglądarkach. Czyli wkraczamy na kolejny poziom, nie zarażanie kompa, a przechwytywanie danych itp.
Windows 10/11 Home x64 + Hard_Configurator + Windows Defender + router z firewall
Odpowiedz
#26
Osz te wirusy... dobrze, że je znam jedynie z opowiadań Smile
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości