Zagłosuj
#1

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Możesz pod tym linkiem zagłosować na najlepsze oprogramowanie antywirusowe, i pakiet zabezpieczający.
Odpowiedz
#2
Ja już zagłosowałem wczoraj... Widzę, iż "elektorat" COMODO b.mocno zaangażował się w głosowanie, gdyż wiedzie zdecydowany prymat w kategorii najlepszy pakiet ochronnyLol
••• KASPERSKY Internet Security 2018  | ZEMANA AntiMalware 2 •••
Odpowiedz
#3
ja też oddałem głosy
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#4
Głosy oddane Grin
avast! Internet Security 6 + Malwarebytes' Anti-Malware
[Obrazek:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

]
Odpowiedz
#5
Nie widzę tu MKS-a.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

.
Jak dopisać program?
Odpowiedz
#6
Słaba ta ankieta. 4/5 programów nie ma. Tylko te "przereklamowane cuda".
Odpowiedz
#7
W kategorii av, wiedzie prym Nod32,ja oczywiście też oddałem głos.(wiadomo na co).Flash999-nikt tu nikogo nie zmusza do niczego,podałem tylko link, kto chce-zagłosuje i tyle."Przereklamowane Cuda"-wypadają dobrze w testach.
Odpowiedz
#8
andrzej76 napisał(a):W kategorii av, wiedzie prym Nod32,ja oczywiście też oddałem głos.(wiadomo na co).Flash999-nikt tu nikogo nie zmusza do niczego,podałem tylko link, kto chce-zagłosuje i tyle."Przereklamowane Cuda"-wypadają dobrze w testach.

Tiaa..
tu?

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

tu?

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

czy może gdzieś tu?

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#9

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Uploaded with

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Nie sądzę,że słabo...

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Uploaded with

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Nie sądzę,że i tu słabo(przez 12 lat testów!!!)

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Przez 3 lata testów.
A to zdjęcie, aby było wiarygodnie,i nie opluwam innego oprogramowania, żeby nie było,to tylko przykład,szanuję wszystkich.
Odpowiedz
#10
No to się doigrałeś EndrjuSeventiSex!:/
Dobra - to teraz znajdź bardziej reklamowany program niż Eset.
Odpowiedz
#11
A co się tak zdenerwowałeś, to nie miało być moim celem, pokazałem tylko, że jest skuteczny i tyle.A co do reklamowania-to się z Tobą zgadzam i tyle,bo nie znajdę innego,swoją drogą, używałem kiedyś Webroot Spy Sweeper- wg. mnie,wtedy był nr.1 w swej klasie i tyle, żaden mu nie dorównywał!!!
Odpowiedz
#12
Żartowałem - no co ty. Zauważ, że tutaj (i nie tylko) sporo gości oddałoby życie za swój program:crazy:- więc nie mogłem się oprzeć.
Webroot po śmierci twórcy zszedł na psy. (Analogia do MKS-a?) Używam go z innych powodów niż poziom wykrywania.
Noda faktycznie nie lubię i z zazdrością patrzę jak jest co raz lepszy. Faktycznie z tej listy do głosowania nie ma konkurencji.
Brakuje mi tutaj eScana, GDaty, Trustporta itd - prawy górny róg wykresu z testu RAP VB100.
To trochę tak jak głosowanie:
wybierz najlepszy AV z listy:
a)ESET
b)NOD 32
c)program ze Słowacji
Odpowiedz
#13
Tak jak piszesz, masz 100% racji-nie przeczę.Może gdzieś znajdę inną ankietę, trochę bardziej rozbudowaną, bo ta, rzeczywiście jest okrojona i to ostro.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości