Internet Explorer 9
#21
Nie testowałem, nie mam zamiaru, ale się cieszę. Dlaczego? Ponieważ to oznacza poprawę dla ludzi, którzy z niego korzystają, ale również dla mnie bo rośnie konkurencjaCool
Windows 10/11 Home x64 + Hard_Configurator + Windows Defender + router z firewall
Odpowiedz
#22
Może po wypuszczeniu FF 4.0, IE9 finala i Chrome 10 rozpocznie się wojna przeglądarek. Na pewno wyjdzie to na dobre userom.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#23
a kiedy ma być ff4? w tym samym czasie co IE9?
Odpowiedz
#24
Krótko mówiąc Internet Explorer w końcu stoi na nogach. Jest szybki, stabilny, nie zacina się podczas przwijania (jak to miało miejsce w poprzednich wersjach), karty otwierają się bardzo szybko, no i interfejs jest dla mnie idealny. Smile
Odpowiedz
#25
Szkoda że nie na XP... ale nie dziwię się, system skończy w tym roku 10 lat.
Odpowiedz
#26
O to też im chodzi, by w końcu wywalić ten przestarzały system.
Odpowiedz
#27
Fajnie, że nie ma potrzeby robienia restartu przy instalacji, tylko instalator zamyka explorer.exe i po instalacji znowu nam działa Windows Smile
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#28
Jest już dostępna finalna wersja IE9.
Pojawił się także w pełni zgodny z nim jQuery, zaktualizowałem więc bibioteki forum, javascript powinien działać na nowym IE w pełni poprawnie.
Odpowiedz
#29
Nie wiem jak u Was ale dla mnie ten IE to porażka. Nie wczytuje stron, gadżety na pulpicie mają dziwne "białe" tło, wykorzystuje procesor prawie cały - tak więc u mnie wyleciał bo nawet jak był tylko zainstalowany to system gorzej chodził, no ale może to kwestia starego kompa. W każdym bądź razie to nie w tym kierunku powinno iść - przeglądarka powinna być leciutka - w końcu to program do przeglądania stron internetowych.
Odpowiedz
#30
lukasamd napisał(a):javascript powinien działać na nowym IE w pełni poprawnie.

Wyglada na to ze dziala, w koncu widze przycisk do poszerzania okna szybkiej odpowiedzi w IE.

X26, nic podobnego nie zaobserwowalem u siebie.
Creer,
Member of the Alliance of Security Analysis Professionals
Odpowiedz
#31
U mnie śmiga. Dlatego co raz częściej z niego korzystam. Już 70% (IE9) do 30% (Firefox)
Może coś masz naśmiecone w systemie, albo jakiś WOT ci gryzie.
Sprawdź: Narzędzia (Alt+X) -> Zarządzaj dodatkami
I tam sprawdź czasy nawigacji i ładowania dodatków
Odpowiedz
#32
Ja już zakończyłem przygodę z tą przeglądarką na VIście. Może na 7 spróbuje. Jak to jest, że Mozilla czy Opera potrafią wydać przeglądarkę, która się nie gryzie a Microsoft jak zwykle, no ale jak wam śmiga to fajnie.
Odpowiedz
#33
Przestępcy atakują przez lukę w IE

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Avast! Internet Security v8.0.1482
Odpowiedz
#34
Piotrex44 napisał(a): Przestępcy atakują przez lukę w IE

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


dobrze IE reklamująGrin
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#35
Ty się polak900 nie śmiej:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Grin
Odpowiedz
#36
ja się nie śmieje, tylko stwiedzam fakt
a safari jest dziurawe tak jak bezpieczeństwo OSX jest mitem
tylko, że jak na razie użytkownicy OSX lepiej wychodzą w ogólnym rozrachunku
co do tego włamania, problem był szukany dużo dużo wcześniej, chodziło nie tyle o to jak szybko złamać i udowodnić słabość zabezpieczeń, co wygrać atrakcyjny sprzęt w postaci macbooka pro np.
tak było rok temu, tak jest i teraz.
ciekawe jak to by wyglądało jakby hakierzy dostali do złamania sprzęt bez wcześniejszej wiedzy, nawet najlepszy nie złamał by w 5 sekund.
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#37
hm... czyli mówicie,że IE9 u jednych działa ok u drugich słabo wypada? aż się boje instalować :O nie było mnie trochę heh mam nadzieję, że IE9 nie będzie koniecznością? Tongue czy jest inaczej?
Odpowiedz
#38
Zainstalowałem IE 9 na Windows 7 i działa pięknie ale na Viście nadal występują problemy z gadżetami i powolne działanie. Ciekawe. Czyżby Microsoft postanowił zabić VIstę tą przeglądarką....
Odpowiedz
#39
viste jak viste na pewno to poprawią ale na xp i 2k3 ie nie będzie trzeba sie męczyć z 8None2
Odpowiedz
#40
trzeba dobrze poszukać może już jacyś hakierzy Smile przerobili ie9 do użytkowania na xp
WIN11
Ventura
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości