fuzja systemów
#1

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


zakładam wątek przede wszystkim w celach wywiadowczychSuspicious
Czy ktoś z was spotkał się kiedyś z taką fuzją? używał jej? czy może ktoś z was wie jak to się nazywa? [nie czytałem wszystkiego, na szybko przeleciałem Craze]

może jeszcze zapytam, czy ktoś z was ma jakieś konkretne dane jak móc przerobić win 7 pod siebie (google nie pomaga,albo ja źle szukam) [własna płytka z własnymi ustawieniami /nie mówię tu o backup''u czy czymś innym coś typu nlite]
Odpowiedz
#2
Czytałem ten "genialny" artykuł w Chipie. Tak powstałego dziwoląga nazwali "iWindux" ( :crazy: ). Przecież to zwykły Windows z dockiem, programem do backupu i wirtualnym napędem.Pod siebie (cokolwiek to znaczy), masz przystosować sam! Zastanów się co chcesz mieć i zainstaluj to.

Wall

Chip i PCWK to najbardziej żałosne czasopisma.
Odpowiedz
#3
myślałem,że może istnieje coś takiego,ale to w sumie byłoby rzeczywiście głupie tak jak mówisz... a to pod siebie, to chodziło mi o zrobienie gotowego obrazu 7ki wywalając z niej to co nie potrzebne Tongue jakkolwiek by to nie brzmiało, wiesz ludzie przerabiali xp, to myślałem,że może sa też jakieś programy by zrobić już gotową przerobioną 7kę
Odpowiedz
#4
Do tego służy vlite.
Odpowiedz
#5
czyli jakaś nowsza wersja ? ooooo ciekawe! [tfu! żadna ''nowsza wersja'' po prostu nie wiedziałem o istnieniu Tongue ]

a wracając do głównego wątku to chyba nic na ten temat nie da się powiedzieć co?
Odpowiedz
#6
Do przerabiania Windows 7 służy tylko i wyłącznie Rt 7 lite.(vlite służy do przerabiania tylko Windows Vista).
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości