Wpadka kaspersky lab
#21
Nazwijmy w końcu rzecz po imieniu-człowiek chory psychicznie,ja na takich mówię w swoim kręgu "mózgu".
Odpowiedz
#22
polak900 napisał(a):ten facet przy pomina mi jednego polityka polskiego z zachowania i głupot które wygadujeSmile


Palikot?


Dodano: 31 sty 2011, o 22:00

arc9 napisał(a):
Plati napisał(a):co już? Zmiana nazwy antywirusa.


Mks vir zmienia nazwę?


Autor mksa coś przebąkiwał.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#23
Plati napisał(a):
polak900 napisał(a):ten facet przy pomina mi jednego polityka polskiego z zachowania i głupot które wygadujeSmile


Palikot?


palikot platiSmile ten akurat nie jest taki głupi, sprawia takie wrażenie ale nie jest
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#24
polak900 napisał(a):ten facet przy pomina mi jednego polityka polskiego z zachowania i głupot które wygadujeSmile

jednego?
oni wszyscy działają w myśl króla Juliana "a teraz szybko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu"(Madagaskar)
Odpowiedz
#25
Softpedia o tym pisze ->

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Kod Kasperskyiego do pobrania pojawił się na piratebay.org. Zajmuje 182MB Tongue
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#26
mateusxzz napisał(a):Softpedia o tym pisze ->

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Kod Kasperskyiego do pobrania pojawił się na piratebay.org. Zajmuje 182MB Tongue


Jest , i nawet nieźle jest seedowany Wink
Odpowiedz
#27
Ja nie wiem o co tu się rozpieracie, ten kod jest z roku 2008, a co roku wychodzą wersję "wewnętrznie" pozmieniane. Każdy build (CF) ma pozmieniane komponenty.

Archeologia. Ktoś gdzieś sobie przypomniał o starociach.
KIS/EIS/MKS, MBAM, HitmanPro, Eset Online, WF+uBlock
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości