Avast! 6 beta
#21
Ej przecież to nie jest wersja final, tylko pierwsza betaGrin
Wersja beta z definicji może zawierać błędy, które powinny zostać poprawione do wersji finalnej. Może autosandbox właśnie coś takiego ma.
Testować możemy, zachwycać się lub program krytykowac, ale to i tak ciągle beta i nasza ocena nie będzie zbyt miarodajna Smile
#22
Właśnie. To dopiero beta. Powinni naprawić AutoSandbox, przetłumaczyć program do końca. Mało kategorii ma WebRep, nie ma nawet Malware ;/. Robię teraz testy na malware na stronach i Avast! wszystko blokuje ^^.
#23
Mógłbyś zapodać na PW jakiegoś linka do takiej strony, żebym mógł zobaczyć reakcję avast! :p
Dziękuję Smile
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
#24
Flash999 napisał(a):Właśnie. To dopiero beta. Powinni naprawić AutoSandbox, przetłumaczyć program do końca. Mało kategorii ma WebRep, nie ma nawet Malware ;/. Robię teraz testy na malware na stronach i Avast! wszystko blokuje ^^.


Chłopaki żeby zrobić dobre wrażenie (wiadomo, wychodzi BETA - wszycy wchodzą na MDL czy malc0de) dodali szybko sygnatury, że niby Avast tak zawsze blokuje ^^
Testowałem go tydzień temu i dzisiaj i zupełnie inny programGrin

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

#25
To tydzień temu już była beta ?:crazy:
Realtime: Sandboxie + Windows Firewall Control + NoVirusThanks EXE Radar Pro
Web browser: Firefox + Ghostery + NoScript
Password Manager: S10 Password Vault PL
Recovery: Rollback Rx
#26
Tydzień temu był Avast, tak jak teraz.
Tylko, że 5.1
I blokował średnio te najnowsze.
Dzisiaj, z okazji wydania bety szaleje Wink
Przeczytaj jeszcze raz to wyżej :O.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

#27
Mam nieaktywowaną licke IS Avast 5 czy bedzie mozna ja aktywowac na 6jak wyjdzie ?
WINDOWS XP, SPYSHELTER FREE, PC TOOLS FIREWALL
Kontakt GG :371980, EMAIL: [email protected]
#28
Pewnie tak, Avast jest bardzo liberalny w kwestii aktualizacji.
#29
Boniaszek napisał(a):Mam nieaktywowaną licke IS Avast 5 czy bedzie mozna ja aktywowac na 6jak wyjdzie ?


Tak Smile Mi już teraz wersja beta zaakceptowała plik licencji z wersji 5 ;P
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
#30
dzięki , w tej chwili mam 150 dni Nortona więc myśle że jeszcze moge na nim chwilkę pociągnąć Wink a kiedy ma wyjść finalna wersja ?
WINDOWS XP, SPYSHELTER FREE, PC TOOLS FIREWALL
Kontakt GG :371980, EMAIL: [email protected]
#31
Podobno w lutym.
#32
Dla tych którzy narzekają na autosandbox - nie jest on jeszcze w pełni zaimplementowany. Tak samo jak pluginy do reputacji dla innych niż IE i Firefox przeglądarek
Main changes/improvements:
- AutoSandbox – suspicious programs will be optionally run sandboxed
- avast! WebRep – browser plugin for website reputation rating; a combination of data from our virus lab and community voting
- Script Shield now even in the Free AV
- Site Blocking now even in the Free AV
- SafeZone – a special virtualized area for sensitive transactions (e.g. secure online banking) (paid products only)
- Restore factory settings command (Settings -> Troubleshooting)
- Automatic actions in the boot-time scan
- New compression method in the installer makes the setup packages about 20% smaller.
- Script Shield now functional even with IE8/IE9 Protected Mode
- Sidebar gadget
- Improved stability/compatibility of the Behavior Shield
- Improvements in the avast! sandbox

Known issues
- Help files not updated yet
- Localizations incomplete yet
- SafeZone not yet accessible (Pro AV / IS only)
- WebRep only available for IE and Firefox (Chrome is coming soon)
- Firewall: per-application packet rules not yet accessible
- Firewall: uTorrent conflict not yet resolved


Dodano: 30 sty 2011 17:47

Eugeniusz ? A kto tak napisał? Śledzę cały czas forum avast''a i pierwsze słyszę aby wersja pełna miała wyjść w lutym..
#33
Chociażby dp.pl,
#34
Ciekawe kto im taką informację przekazał. Na forum Avasta gdzie siedzą developerzy nic na ten temat nie ma. Biorąc pod uwagę długość testów poprzedniej bety avasta 5 to szczerze baardzo szczerze wątpię..
#35
Też to dla mnie trochę podejrzane, w dwa miesiące? No ale nie wiadomo czy wcześniej nie pracowali nad tym.
#36
Pracowali od dawna. Ale nad wersją 5-tą też pracowali długo. Avast to mała firma. Programistów odpowiedzialnych za pisanie samego programu jest zaledwie paru (poniżej 10ciu na pewno). Same testy wersji 5.1 trwały z miesiąc a w porównaniu z wersją 6 wprowadzała ona tylko stosunkowo nie wielkie zmiany.
Nie wierzę w to co pisze db.
#37
Nad piątką wiem, pamiętam ekscytację na dawnym forum Aviry wyglądem Avasta Smile. Pamiętam że mieli jakoś wydać w październiku 209 roku ale wydali w styczniu 2010, czy coś takiego.
Widocznie tak teraz będzie wyglądał rozwój Avasta - wersja główna, potem kilka poprawek, grubsza aktualizacja i znowu wersja główna. Z Comodo jest podobnie - najpierw ogromna aktualizacja, potem przez kilka dni poprawki, za paręnaście tygodni poprawka x.1 czy x.2, za pół roku znowu grubsza wersja.
#38
Może przepowiedział im to Docent Tongue
Sądzę, że może z pół roku potrwa usprawnianie i wdrażanie Smile
Licząc, że AutoSandbox w wersji FREE udaje, że działa ;P


Dodano: 30 sty 2011, o 19:17

Myślę, że wersja 6 powstawałaby dłużej, ale inwestor sypnął kasą to i program będzie szybciej Grin
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
#39
Nic nie jest idealnego,błędy w większości zgłaszają użytkownicy programu,dlatego min.bety,by potem był final version-i w tych zdarzają się wpadki,jedni dążą do zmiany tylko numerku,inni-by ich program spełniał oczekiwania użytkowników,aktualizacje mogą wychodzić co tydzień,byle program byłskuteczny i bez wad,bezpłatny czy płatny.
#40

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Coś zjadłoAvasta.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości