Ping w grze
#1
Ostatnio zacząłem pocinać w WoWa. Wszystko w miarę dobrze, ale niestety przy PvP w kluczowych momentach latency wynosi ok. 5000 ms i wszystko zacina, nie można nic zrobić - reset gry wszystko naprawia. Wywaliłem MSE, ale dalej tak skacze. Próbowałem jakichś sposobów z neta (kombinowanie w rejestrze), ale nie działają. Jakieś pomysły?
Odpowiedz
#2
masz jakiegoś firewalla zainstalowanego w systemie?
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#3
DWPF, ale normalnie system nie wykrywa go jako firewall (jak np. odpalam pierwszy raz na kompie jakis multiplayer to wyskakuje i firewall z DW i windows).
Odpowiedz
#4
to spróbuj je wyłączyć na czas gry.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#5
krzysiekx napisał(a):DWPF, ale normalnie system nie wykrywa go jako firewall (jak np. odpalam pierwszy raz na kompie jakis multiplayer to wyskakuje i firewall z DW i windows).


jaki mas ustawiony profil w dwpf
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#6
Tak btw jaki masz net? Dużo posiadaczy UPC skarży się na lagi w Wowie:/
I of course grasz na legit serverachTongue
Vences
Odpowiedz
#7
Netia 1 mega, gram na prywatnym.
Odpowiedz
#8
To niestety wina tego servera. Chłopaki mają za słabe łącze by udźwignąć takie coś i takie są tego efekty. Nic na to nie poradzisz
Lepiej przenieś się na globala. To tylko złoty coś dziennie a komfort zabawy nieporównywalnie lepszy.
Vences
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości