Avirka czy Bitdefender
#1
Właśnie kilka dni temu zainstalowałem Avire Classic po tym jak Nod się wypalił .
Maszynka zaczeła mi sie zachowywać zupełnie inaczej niż jak bujałem na Nodzie32
tzn.strony www otwierają sie jakby wolniej no i tak troszke wolniej zasysam .Przyznaje że po skanie Avirą mam w kwarantannie 13 różnistego rodzaju wirów.I teraz bardzo ważne pytanie !Czy Avira Classic buja na tym samym silniku co opcje bardziej wupasione ?Tak się składa że lubie testowac i wybierać to co dla mnie najlepsze (nie wierze w gwiazdki ;-)))) i myśle o Bitdefenderze.Jeśli ktoś ma wiedzę
na temat tego czegoś to proszę o radę .
#2
Classic to wersja Premium z wyłączonymi paroma opcjami. A co do wolniejszego wczytywania stron to może tylko takie wrażenie? Tongue
#3
Co do Bitdefendera - ja używałem dosyć długi czas i muszę stwierdzić, że nic nie przepuszczał ale potrafił mulić, w szczególności wersja 10 Pro Plus, 2008 chodzi najlepiej ale jest z deczka dziwny więc używałem 9 Pro Plus.
#4
Czy Avira dobrze współpracuje z czymś takim jak Ad Aware ?
ps.dzięki za wiedzę;-)))
Pytając czy Avira nie muli podczas ściąania plików:-)) jest spowodowane tym że trudno jest wybrać coś co tak naprawdę jest dobre i w miare bezpieczne dla portfela.Każda firma rozpisuje się że jej antyvirek jest najlepszy a prawda rozczrowuje.Zanim wróciłem do Aviry testowałem najnowsze CA i z czystym sumieniem przyznaje że jest to totalny badziew jakich mało.Spowalnia kompa i z wykrywalnością ktoś sobie chyba nieżle pogrywa .CA po skanie wykrył trzy wiry muląc nieziemsko,natomiast Avira co mnie zaskoczyło wykryła owych wirków trzynacie.Nie mam pewności czy wersja Classic należy do nadgorliwych ale porównanie wykrywalności tych dwóch programików daje do myśleniaGrin


Nie pisz posta pod postem używaj opcji edytuj.
bodek
#5
Panowie bez dwóch zdań Avira jest liderem wśród bezpłatnych (i płatnych) antywirów. Sam kiedyś używałem NOD-a i zawsze sądziłem że jest on najlepszy - może i jest - ale kiedyś przepuścił mi wirusa który blokował dostęp do netu. Dopiero Avira go unieszkodliwiła. I od tamtej pory tylko ona u mnie jest w kompie. Swoją drogą nie ma idealnego antywira. Ale Avira najbardziej wg mnie jest najlepsza Smile
avast! Internet Security 6 + Malwarebytes' Anti-Malware
[Obrazek:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

]
#6
Co do Noda to czy ktoś może mi wytłumaczyć Grin dlaczego tylu naiwniaków zasysa go nieustannie bez pewności że po skrakowaniu (powiedzmy udanym )programik będzie saportowany w aktualną bazę wirów?Ja wolę pozamiatać Avirką niż czyścić
moją 250-tkę .A co do naiwnych kolesi to nie mam już siły tłumaczyć że ładują się w
rakietę bez silnikaGrin.A tak swoją drogą to ciekawe zjawisko godne poświęcenia kilku literek.Ludziska mają w zasięgu ręki coś co jest OK ale nie wybierają opcję skrajną bardziej ryzykowną a co tam jeden format dzisiaj drugi jutro ;-)
Potęga komerchy jest nieokiełznana i ogromna Grin
#7
a co sądzidzie na temat TRUSTPORT? Smile
#8
Takie dyskusje nie mają najmniejszego sensu.Najlepiej poświęcić chwilkę czasu i testować.

Bye


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości