Jaka przejściówka z Euroscart do komputera?
#1
Witam.

Przypomniało mi się, że posiadam stare kasety VHS, mam też bardzo stary, działający magnetowid marki Schneider.Zainteresowalem się tematem przegrywania filmów z kaset VHS na płyty DVD. Nie mam nagrywarki DVD, więc pozostaje opcja połączenia magnetowidu z komputerem. W magnetowidzie mam takie gniazda jak: Euroscart, rf out i aerial. Mam pytanie jak i którymi przejściówkami (o ile takie istnieją), podłączyć magnetowid pod komputer?
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#2
Tutaj jest to w miare przejrzyscie napisane:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Creer,
Member of the Alliance of Security Analysis Professionals
Odpowiedz
#3
Które programy sluza do przegrywania to wiem, chce sie dowiedziec ktorymi kablami mam podlaczyc magnetowid z komputerem.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#4
Weź sobie może po prostu ściągnij te filmy - będzie szybciej i łatwiej Tongue

A jak już żeś się uparł to może w google poszukaj Tongue
Realtime: Sandboxie + Windows Firewall Control + NoVirusThanks EXE Radar Pro
Web browser: Firefox + Ghostery + NoScript
Password Manager: S10 Password Vault PL
Recovery: Rollback Rx
Odpowiedz
#5
Plati napisał(a):Które programy sluza do przegrywania to wiem, chce sie dowiedziec ktorymi kablami mam podlaczyc magnetowid z komputerem.


tam w tym tekście jest napisane jak wszystko podłączyć
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#6
Eru napisał(a):Weź sobie może po prostu ściągnij te filmy - będzie szybciej i łatwiej Tongue

A jak już żeś się uparł to może w google poszukaj Tongue


Taa ciekawe jak mam ściągnąć ważne momenty rodzinne z neta?Suspicious a na dodatek z magnetowidem jest coś nie tak, wciął mi kasetę i przestał reagować na przyciski.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#7
Plati napisał(a):
Eru napisał(a):Weź sobie może po prostu ściągnij te filmy - będzie szybciej i łatwiej Tongue

A jak już żeś się uparł to może w google poszukaj Tongue


Taa ciekawe jak mam ściągnąć ważne momenty rodzinne z neta?Suspicious a na dodatek z magnetowidem jest coś nie tak, wciął mi kasetę i przestał reagować na przyciski.


Nie mówiłeś co jest na kasetach to myślałem że normalne filmy Tongue
Zapewne coś się musiało uszkodzić - jak pisałeś to "bardzo stary" magnetowid Tongue
Realtime: Sandboxie + Windows Firewall Control + NoVirusThanks EXE Radar Pro
Web browser: Firefox + Ghostery + NoScript
Password Manager: S10 Password Vault PL
Recovery: Rollback Rx
Odpowiedz
#8
Tak, gdy podłączę do prądu to głowica magnetowidu cały czas się kręci, nie reaguje na przyciski i trzymam kasetę w środku.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości