Avira 12 - zamknięte betatesty rozpoczęte!
#1
Avira szuka nowych betatesterów.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Dziwne że jest styczeń a bety nadal nie ma. Pisałem do nich, odpisali że dopiero się szykują i jak coś to dadzą znać. Obecnie nie ma żadnych produktów do testowania.
Co chcielibyście zobaczyć z Avirze? Piszcie to zaproponuję im to.
Odpowiedz
#2
Ja mam pewną sugestię jeśli chodzi o Avirę - a mam do tego programu duuuży sentyment i bardzo go cenię. Avira powinna w końcu dostać jakiś nowocześniejszy i ulepszony interface - kolory i odcienie niech zostaną , ale szata graficzna powinna być poddana gruntownemu liftingowi. Cóż , to tyle ...
Odpowiedz
#3
Niech dadzą możliwość czy ma skanować pamięćprzy wykryciu jakiegoś wirusa czy nie.
Bo czasem jest to irytujące.
+ polska wersja
+ alerty są brzydkie Wink.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#4
Było by miło, gdyby była:
- polska wersja językowa (mi to nie przeszkadza, ale używam komputerów razem z żoną...)
- wyłączenie tego wkurzającego okienka skanowania po wykryciu zagrożenia, którego nie da się wyłączyć
- wsparcie 64 bit

No i tyle Smile

Edit:
Interfejs jak najbardziej mi odpowiada, jedynie to, co wymieniłem powyżej mogło by zostać zmienione. Ewentualnie mogli by dodać jakieś dodatkowe komponenty typu behavior shield, czy coś takiego.
Microsoft Security Essentials | Windows 7 Firewall | KeyScrambler Personal | Malwarebytes' Anti-Malware | Hitman Pro
Odpowiedz
#5
dla mnie interfejs mogą zostawić
ja chcę żeby wprowadzili lepszysystem wykrywania nieznanych nowych zagożeń
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#6
Tylko jedna sugestia: Polska wersja językowa. A jak nie wprowadzą - no cóż, Czesi mądrzejsi.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#7
Plati napisał(a):Tylko jedna sugestia: Polska wersja językowa. A jak nie wprowadzą - no cóż, Czesi mądrzejsi.


Plati! Avira to niemiecki produkt!
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#8
Wiem i dlatego mowie, ze Czesi sa madrzejsi i wprowadzili juz dawno polskie wersje do swoich produktow.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#9
W wersji free mogliby wprowadzić chociaż WebShielda, reszta może zostać Smile.
Odpowiedz
#10
Dobra, jeszcze raz podpuściłem ich z polską wersją, przy okazjiprzeglądu Aviry SS.
Odpowiedz
#11
Jak dla mnie polskiego języka nie musi być. Każdy sobie poradziSmile

Najważniejsze by:

- poprawili wykrywalność na 0-day (udoskonalenie ProActiv, wprowadzenie Cloud, zatrudnienie większej ilośći MalwareHunter)
- program jest lekki, ale może da się zrobić by był lżejszy.
Odpowiedz
#12
Jest pewna iskierka nadziei w sprawie polskiej wersji.
Odpowiedz
#13
Eugeniusz napisał(a):Jest pewna iskierka nadziei w sprawie polskiej wersji.


Walić to łaski nam nie robią, robiąc polską wersję - jest Avast Tongue
Realtime: Sandboxie + Windows Firewall Control + NoVirusThanks EXE Radar Pro
Web browser: Firefox + Ghostery + NoScript
Password Manager: S10 Password Vault PL
Recovery: Rollback Rx
Odpowiedz
#14
Jaka iskierka nadziei? W Press Aviry napisali, że ich produkty będą dostępne w języku koreańskim, a nie polskim ->

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#15
Plati, nie trzeba od razu się chwalić wydaniem polskiej wersji. Więcej nie powiem bo mam za sobą niemiłe doświadczenia związane z podawaniem informacji technicznych. Jak będę coś wiedział to powiem.

Swoją drogą, koreański rynek ma większą wartość od polskiego? Oni tam wojnę mają... to po co im Avira?
Odpowiedz
#16
Ja mówię o Korei Południowej... oczywiste jest, że mają tam bardziej rozwinięty rynek.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#17
Ja też Smile...
Odpowiedz
#18
Czy wiadomo już cokolwiek na temat aviry 11?
Odpowiedz
#19
ja już czekam nowej wersji bo zawsze lubiłem ten program
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#20
Używałem bardzo długo i instalowałem wszystkim... aż w naszym związku pojawił się Comodo.
Ciekawe jaka będzie ta wersja.
Jak myślicie, dadzą coś oprócz sygnatur?

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości