Aviranie chce się usunąć!!
#1
Problem się pojawił kiedy postanowiłem zmienić antivira (nie dlatego że nie lubię aviry itp tylko chciałem przeskanować system innym ant.. bo miałem na 100% virusa). Jak zwykle włączyłem dodaj/usuń i dałem na avire. Zatwierdziłem że mam admina (wymogi visty) i nagle wyszło okno (załącznik) dałem "tak" i nic dalej sie nie dzieje oprócz tego że dysk cały czas na 100% jedzie i ubywa mi miejsca.
Proszę o pilną pomoc pomoc!!

PS
Mam Windows Vista 32bity
Przed próbą usunięcia miałem 16GB pamięci teraz około 2GB
próbowałem programu do usuwania (Your Uninstaller! 2008 PRO) i to samo
Najbardziej mi zależy na tym straconym miejscu
Z góry dzięki

Udało mi się odzyskać stracone miejsce kasując wszystkie pliki z folderu : C:Users(nazwa użytkownika)AppDataLocalTemp
Tak sądzę że to były właśnie te pliki bo tylko moje konto na windowsie ważylo 18GB (są 3 średnio każde zajmuje około 500MB)
Znalazłem jeszcze na oficjalnej stronie

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

artykuł ale nic z niego nie rozumiem
Odpowiedz
#2
Według tego, co pisze na stonce antivira to masz zrobić tak:
Ściągnąć najnowsza wersje z ich strony.Podane tam masz linki i ściągnąć z ich strony regcleaner tez link tam jest.Podem reset kompa i uruchamiasz system w trybie awaryjnym.
Potem wchodzi do CTonguerogram Files i ręcznie usuwasz folder gdzie anty wir jest zainstalowany.Potem uruchamiasz reg clenera klikasz na Scan for keys, aktywujesz opcje select all i klikasz na Delete

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

]
Odpowiedz
#3
Były małe problemy ale sie usuneło. W sumie problem został rozwiązany tylko system dalej widzi składniki aviry np. w panelu sterowania w zakładce zabezpieczenia jest skrót do aviry.
Odpowiedz
#4
To spróbuj wyczyścić system z pozostałych śmieci i rejestr jakimś programem do czyszczenia.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości