Portal randkowy - wszystkie koszty ?
#21
To też Pablosss ale przede wszystkimw rzeczywistym świecie poznają swój charakter i osobowość po czym okazuje się, iż do siebie nie pasują, czego nie można było powiedzieć w świecie wirtualnym. Tam żyli nie znając swojej osobowości charakteru, działali, rozmawiali na podstawie zainteresowań,dlatego dobrze im się rozmawiało, a kiedy przyszło co do czego w końcu poznali siebie od strony swojej osobowości, charakteru...Po czym uznali, że jednak do siebie nie pasują, że coś jest nie tak .
Odpowiedz
#22
Wiesz tak się składa, że sam korzystam z tego typu portalu ( co prawda nie stricte randkowegoale jednak portalu ) i wiem doskonale, że nawet gdyby osoba miała najbardziej zbliżone zainteresowania do moich to i tak nic nie będzie z tej znajomości jeśli podczas rozmowy z nią muszę się zastanawiać " Co autorka miała na myśli pisząc do mnie? ". Jesli nie umiem się dogadać wirtualnie to nawet nie próbuję przenieść znajomości do świata realnego gdyż wiem, że to nie wypali. Jeśli natomiast rozumiemy się super, nie mamy problemu z dogadaniem się, a dodatkowo mamy wspólne zainteresowania to wtedy można myśleć o przeniesieniu znajomości w świat realny.
Jeśli idziesz w górę to bądź miły dla ludzi, bo możesz ich spotkać jak będziesz spadać w dół.

Ochrona RealTime: Webroot SecureAnywhere + PC Tools FW + MBAM Pro oraz Adblock Plus i McAfee SiteAdvisor
Odpowiedz
#23
Rozumiem Pablosss, jednakże z czystej psychologii tak to wygląda.
Odpowiedz
#24
Teoria teorią a życie życiem. Często teoria znacznie odbiega od praktyki.
Jeśli idziesz w górę to bądź miły dla ludzi, bo możesz ich spotkać jak będziesz spadać w dół.

Ochrona RealTime: Webroot SecureAnywhere + PC Tools FW + MBAM Pro oraz Adblock Plus i McAfee SiteAdvisor
Odpowiedz
#25
Rozmawiasz z człowiekiem który kończył pedagogikę + bardzo dużo czasu poświęcił na randki przez internet .
Możesz mieć swoje własne zdanie - jak najbardziej, jednak psychologia mówi tak a nie inaczej + życie - taka jest prawda .
Odpowiedz
#26
Właśnie. Sam napisałeś = psychologia + życie. A nie sama psychologia. Co prawda ja mam jak wiadomo inne zdanie niż Ty - ze zdecydowanie większym naciskiem na życie.
Jeśli idziesz w górę to bądź miły dla ludzi, bo możesz ich spotkać jak będziesz spadać w dół.

Ochrona RealTime: Webroot SecureAnywhere + PC Tools FW + MBAM Pro oraz Adblock Plus i McAfee SiteAdvisor
Odpowiedz
#27
VenomX napisał(a):A jak jest w samym życiu jeżeli kogoś poznajemy ? Bardzo często zdarza się , że ktoś nam imponuje swoim zainteresowaniem, itp lecz z charakteru osoba ta jest fatalna...To się nazywa życie i relacje międzyludzkie .

Venom...nie wiedziałem,że jesteś takim specjalistą od ludzkiego wnętrza Grin
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#28
Venomx w internecie rozmawia sie o pierdołach. Możesz spotkać się z osobą po jednej wiadomości na portalu randkowym. Mało osób patrzy na to jakie kto ma zainteresowania (mówie o portalu np. fotka.pl) szczególnie tyczy się to mężczyzn.

Praktycznie każda kobieta w internecie mówi coś innego niż na żywo

"Ludzie rozmawiają ze sobą wirtualnie poprzez portale, komunikatory, itp a kiedy spotykają się na żywo stwierdzają, że do siebie nie pasują. Czemu tak się dzieje?"

Odp: Ponieważ dana osoba nie podpadła z wyglądu lub ma inne zainteresowania. Wbrew pozorom podobne zainteresowania są ważne.

Podsumuwując podobny charakter (nie taki sam) i zainteresowania łącza ludzi. Faceta i kobietę. Chociaż wygląd też jest ważny, bo jak nie spodobasz się dziewczynie to możesz stanąć na głowie to i tak nic nie da. Więc weź Venomx też to pod uwagę.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości