Ogromna prośba!!!
#1
Witam serdecznie wszystkich userów Aviry!! Mam wielką prośbę w sprawie konfiguracji ów programu, a raczej niektórych jego funkcji ... A mianowicie:

1.Pierwsza sprawa to konfiguracja Email''a... Mam pocztę w o2, ale w żaden sposób nie potrafię przypomnieć sobie jak się to wszystko ustawiało...Sad BĘDĘ NAPRAWDĘ OGROMNIE WDZIĘCZNY ZA POMOC!!

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

]


2. Druga sprawa to sprawa zaznaczenia opcji "Scan archive" I moje pytanie polega na tym , czy warto zaznaczać tą opcję, co ona daje i jakie są skutki jej zaznaczenia...

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



3. I trzecia sprawa to sprawa zaznczenia opcji "All archive types" i te same pytania co w punkcie 2!

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Jeszcze raz proszę o pomoc i już z GÓRY DZIĘKUJE!!!!!

Pozdrawiam serdecznie!
#2
Ad 2- Jeśli zaznaczysz opcję Scan archive , program będzie skanował archiwa rar, zip itp.
Ad 3- Jeśli zaznaczysz tą opcję, program będzie skanował wszystkie typy tych archiwów
"Nie jestem konsumentem mieszczącym się w standardzie
Nie jestem gatunkiem skazanym na wymarcie
Nie jestem obiektem medialnego hałasu
Jestem nielegalnym zabójcą czasu"
#3
Sdo napisał(a):1.Pierwsza sprawa to konfiguracja Email''a... Mam pocztę w o2



Wersja bezpłatna Antivira nie ma skanera poczty ,ale te skanery i tak są niepotrzebne ponieważ na serwerach pocztowych o2 , interii, onetu ,gmaila i innych maile są skanowane przez antywirusy .
#4
Witam. Druga sprawa, że nawet jeśli dostaniemy maila z wirusem to Avira powinna go wykryć przy próbie wypakowania załącznika, zapisaniu go na dysku lub po prostu uruchomieniu.
#5
Ok dziękuję all za pomoc!!! Można zamknąć....

Pozdro


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości