Poczta PRO na WP
#21
Czytaliście ?

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Bez komentarza Panowie . Więcej oleju w głowach i zdrowego rozsądku wam życzę...Dziękuję za dyskusje .

Pozdrawiam.
Odpowiedz
#22
VenomX napisał(a):Czytaliście ?

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Bez komentarza Panowie . Więcej oleju w głowach i zdrowego rozsądku wam życzę...Dziękuję za dyskusje .

Pozdrawiam.

Te życzenia Venom kierujesz chyba do siebie Tongue -prawda?
Moje maile na Gmailu mogą sobie czytać...jest tam parę pikantnych szczegółów...które mogły by pobudzić ich wyobraźnię Grin
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#23
@Meir - Mauritius, Malediwy? Chciałbym tam polecieć na stałe Grin
A jeżeli chodzi o słowo "pikantne" to uwielbiam ketchup pikantny z Tesco... Pudliszki się chowają.

VenomX - przestań histeryzować... po ulicy też chodzisz uzbrojony?
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#24
Plati napisał(a):@Meir - Mauritius, Malediwy? Chciałbym tam polecieć na stałe Grin
A jeżeli chodzi o słowo "pikantne" to uwielbiam ketchup pikantny z Tesco... Pudliszki się chowają.

VenomX - przestań histeryzować... po ulicy też chodzisz uzbrojony?

Mi to mówisz ? Też bym się tam eksportowałna stałe Tongue
Zaczekaj...ketchup z "Tesco" ? Chodzi ci o ten produkowany przez nich ? Kupię...jeszcze nie próbowałem.
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#25
"VenomX pisze:
GMAIL opdpada, wybacz PLATI ale nie chcę aby GOOGLE wykorzystywał moje dane do nie wiadomo jakich celów ? W dodatku nie chcę aby czytał moje wiadomości...
Ostatnio bardzo głośno zrobiło się na temat poczty GMAIL, jak to GOOGLE udostępnia dane użytkowników....Trzeba mieć trochę oleju w głowie ."


"Brakłoby pracowników do czytania tych emaili "

Nie robia tego ludzie tylko boty które cały czas analizują konta i poczte chcesz dowodów spróbuj wysłac kilkaset mail w krótkim czasie o takiej samej treści - jestem przekonany że algorytmy google zablokują twoją poczte uznając ze spamujesz,ale najpierw przeczytaj "politykę prywatnosci firmy G i zobaczysz ze twoje maile moga być przetwarzane bez twojej wiedzy.


"Dziwne masz VenomX podejście. Wszystkie firmy (będzie ich koło 10), z którymi współpracuje moja mama, używają Gmaila. Więc powiesz mi, że Ci ludzie są chorzy na głowę ? I może przy okazji Google czyta wszystkie te maile (zlecenia transportowe, faktury i kompensaty), no weź mnie nie rozśmieszaj."


Twoja mam i te firmy powinny wiedziec ze używanie darmowego konta pocztowego nie stwarza zbyt dobrego wizerunku firmyspradz specjalistyczne strony zajmujace sie PR i marketingiem albo opinie ludzi bedących odpowiedzalnymi zasystemy pocztowew korporacjach,to swiaddzy o braku profesjonalizmy i gruntownej wiedzy IT, amyśle ze kazdy zna firmy które podejmuja nieprofesjonalne kroki, dlatego są małymi firmami albo raz sie wiedzie dobrze a raz zle,wzorem do nasladowania jesl chodzi o firme jestnp coca cola sprawdz jeden z drugim czy ta firma uzywa gmaila SmileSmile

Tak czy inaczej swiadomosc posiadania firmowego konta w google mail jest nie do przyjecia ze wzgledu naalgorytmy i boty które moga kiedys uznac twoje konto jako zródło spamu i je zablokowaćjest masa takich przypadków uzyj wyszukiwarki i sprawdz sam. i nie podniecajcie sie tak tym google ,JEST TO BARDZO ZABAWNE CZYTAJCIE WY JESTESCIE ZABAWNI DLA LUDZI KTORZY MAJA TROCHE POJECIA O IT SOFTWARE ITD ITP.

ja polecam platne konto na home.pl ewna interi ktora jest obsługiwana od strony technicznej przez COMARCHjak ktos nie zna to comarch.plbardzo solidna firma solidniejsza niz google. pozdrawiam kumatych ludzi
Odpowiedz
#26
No tak, tylko porównaj obroty Google i Comarch.
Firma jak ma własną stronę WWW to i konto pocztowe w domenie też ma. Z tym że ja kiedyś się spotkałem z przypadkiem że firma X ma stronę X.pl, a konto pocztowe @wp.pl czy @vp.pl Tongue. Niewiedza czy dziwny dostawca usług?
I nie chcę słyszeć że dzięki Gmail nie ma spamu. Jeśli się nie pokaże gdzieś swojego adresu email (w sposób dostępny dla botów) to spamu będzie niewiele (druga sprawa to rejestrowanie na dziwnych stronach). Wiem, bo gdzieś dostał się w łapska spamerów mój adres i teraz pisze do mnie premier Wielkiej Brytanii z zapytaniem czy nie wziąłbym od nich 2mln funtów.
Odpowiedz
#27
Eugeniusz napisał(a):No tak, tylko porównaj obroty Google i Comarch.
Firma jak ma własną stronę WWW to i konto pocztowe w domenie też ma. Z tym że ja kiedyś się spotkałem z przypadkiem że firma X ma stronę X.pl, a konto pocztowe @wp.pl czy @vp.pl Tongue. Niewiedza czy dziwny dostawca usług?
I nie chcę słyszeć że dzięki Gmail nie ma spamu. Jeśli się nie pokaże gdzieś swojego adresu email (w sposób dostępny dla botów) to spamu będzie niewiele (druga sprawa to rejestrowanie na dziwnych stronach). Wiem, bo gdzieś dostał się w łapska spamerów mój adres i teraz pisze do mnie premier Wielkiej Brytanii z zapytaniem czy nie wziąłbym od nich 2mln funtów.



racja google ma wysokie obroty i globalny zasięg ale do mnie przemawia pozycja comarch w polsce teraz zdobywają inne rynki sprwdz link

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

przyznacie ze calkiem solidna grupa klientów.

sprawdz też np :

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



troche o domenach i kontach pocztowych w firmach

Nie trzeba miec strony internetowej zeby miec adres we wlasnej domenie niektorzy dostawcy oferuja taka opcje juz od 10 $ rocznie np. ZOHO.COM
Odpowiedz
#28
eugeniusz, konto na gmailu mam z 3 lata i tylko raz dostalem wiadomosc spam. mam tez na onecie - kilka wiadomosci dziennie.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#29
bulltrader napisał(a):ja polecam platne konto na home.pl ew na interi ktora jest obsługiwana od strony technicznej przez COMARCH jak ktos nie zna to comarch.pl bardzo solidna firma solidniejsza niz google


Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.
Nie wiem jaka by to nie była firma, interfejs dostępny przez www to jak dla mnie najczęściej tragedia - Gmail na tym miejscu rozgramia wszystkich.
Warto również wziąć pod uwagę Google Apps jako całość tzn. nie tylko email, ale i możliwość szybkiego dzielenia się dokumentami, synchronizacja itd. jest to spore ułatwienie dla małych firm, w których bez sensu stawiać od razu cały serwer który miałby się tym zajmować (sorki ale jeżeli mówimy o poważnej firmie, to powinna ona trzymać emaile na swoich serwerach a nie u jakiegokolwiek pośrednika, tym bardziej takiego niepewnego molocha jakim jest home.pl).
No i ten system antyspam...
Odpowiedz
#30
Szczerze mówiąc Windows Live ma podobną ofertę: Hotmail, SkyDrive, Office Web Apps, Mesh. Funkcjonalność praktycznie ta sama, antyspam też bardzo dobry. Jest jeden punkt:
Cytat:
My przynajmniej nie czytamy e-maili naszych użytkowników poczty Hotmail.

Powiedział to jeden z wysokich przedstawicieli Microsoftu na zarzuty prasy, że z Hotmaila korzysta mniej osób. Nie pamiętam kto, więc możecie mi nie wierzyć.
Odpowiedz
#31
zgadzam sie z tym że poważna firma powinna trzymać maile na swoich serwerach, jednak mozna wykupic domene i skorzystac z serwera pocztowego jakiegos dostawcyi miec maila z własna domeną firmową za np 10$ rocznie plus domena domene i tak trzeba wykupic zeby chronic marke zeby potem móc zrobic strone jak firma sie rozwinie, wiem z doświadczenia że to się zwraca po stokroć , to naprawde zwieksza tysiackrotnie wiarygodnośc . co wygląda lepiej?<!-- e --><a href="mailto:[email protected]">[email protected]</a><!-- e -->czy<!-- e --><a href="mailto:[email protected]">[email protected]</a><!-- e -->? wg mnie to klasyczny bład małych firm lub osób zaczynających przygode z biznesem.
Odpowiedz
#32
Tak, z tym zgadzam się w 100%, bo naprawdę zupełnie inaczej to wygląda i od razu robi inne wrażenie (popularne darmowe skrzynki raczej negatywne).
Przykład, moja skrzynka na którą idą rzeczy związane z forum i z której piszę w sprawach z nim związanych:

<!-- e --><a href="mailto:[email protected]">[email protected]</a><!-- e -->

Po co to pokazuję? Ano po to, aby stwierdzić: to jest na gmailu. Mamy swoją domenę, ale korzystamy z Aplikacji Google, bo ich usługi są na naprawdę wysokim poziomie.
Oczywiście można by postawić serwer poczty, czy też nawet wykupić konto u dużego dostawcy i na niego ustawić MXy, ale czy widzi nam się konfigurowanie filtrów bayesowskich do ochrony przed spamem? No nie bardzo... A to nie problem wejść raz na 2-3 dni do spamu o ile jakiś jest i sprawdzić czy kogoś tam nie wrzuciło (kilka lat korzystam z gmaila i tylko serwisy działające na serwerach z IP blacklist tam wpadały, nie zdarzyło się aby faktyczny email tam bez powodu poleciał).

Poza tym dodam jeszcze jedno: takich skrzynek mam więcej. Dzięki możliwością gmaila mogę wszystkie ogarnąć w bardzo prosty sposób. Korzystanie z tradycyjnego rozwiązania raczej nie pozwoliłoby na coś takiego (btw. np. Hotmail pozwala pobierać/wysyłać z innych kont, ale co ciekawe ustawiony w Outlooku czy Windows Live Mail już nam tego nie oferuje... a szkoda).
Odpowiedz
#33
lukasamd napisał(a):btw. np. Hotmail pozwala pobierać/wysyłać z innych kont, ale co ciekawe ustawiony w Outlooku czy Windows Live Mail już nam tego nie oferuje... a szkoda

Może to wina klienta pocztowego?
Odpowiedz
#34
rozwiazanie napewno dobre z punku widzenia marketingoweg. niemniej jednak (niewiem do konca jak jest z oferta biznesową google gdyz jej nie znam i nie używałem) jeśli chodzi o maila personalnego w domenie gmail.comnie skorzystam ztej oferty z tych oto powodów:
1. polityka prywatności

2. wspomniane wczesniej algorytmy sprawdzające aktywność kont mojemu znajomemu zamkneli konto bez ostrzerzenia a oto przyklad znaleziony w sieci

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

a jest ich wiecej

3. brak wolnych loginówna hotmailu np. znalazłem bez problemu interesujacy login

pozatym jak wiadomo w życiu nie ma nic za darmo wiec google zbiera masy danych o uzytkownikach swoich usług kazdy chyba kozysta z youtube i wie jak działa system podpowiedzi który podpowiada co moze cie zainteresowac i napewno malo wiemy o tym jakie algorytmy i pod jakim kontem dzialają na gmailu , i nie jest to teoria spiskowa to jesli chodzi o polityke wewnętrzną google jesli chodzi o inne niepokojące sprawy to poczytajcie o nich na stroniehushmail.com(dla mnie to wada) zeby nie byloz e jestem calkiem na nie powiem ze uzywam google chrome bo jest szybki i wiadomo wyszukiwarki

gmail uzywałbym tylko do malo istotnych spraw jak rejestracje na forach itp nigdy do korespondencji z bankami odbierania faktor celów słuzbowych prywatnych badz wysyłania cv.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości