Outlook 2007 - problem przy wysyłaniu wiadomości
#21
Nie powinno być problemów. Kwestia chyba dobrej konfiguracji, poszukania rozwiązań. Może wypróbuj

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

, tutaj na pewno nie będzie utrudnień z Hotmailem i Yahoo.
Odpowiedz
#22
Za bardzo nie rozumiem ? Piszą aby ściągnąć i zainstalować YPOPs i co dalej z tą aplikacją ? Zrobiłem wszystko jak zostało opisane przedstawione na obrazkach. Poczta YAHOO nie działa w ogóle .
Odpowiedz
#23
Oj, nie ten link wkleiłem. Pomyłka...
Odpowiedz
#24
Zatem jaki to link Smile ?
Odpowiedz
#25
Nie mam teraz czasu tego szukać. Chodzi o zmianę portu smtp na inny. Z tego co pamiętam, to korzystasz z neostrady, a TPSA blokuje port 25, dlatego spróbuj ustawić 587 lub 465. W ustawieniach zaznacz opcję "Serwer wychodzący (SMTP) wymaga uwierzytelnienia". Choć z drugiej strony pisałeś, że ten problem pojawia się tylko czasem i nie jest on regułą? Jeśli tak jest, to nie tutaj leży problem.

EDIT:
VenomX napisał(a):@ Yangve - błąd przy wysyłaniu wiadomości YAHOO :

0X80042109

Serwer nie może połączyć się z SMTP .


VenomX napisał(a): błąd:

0x80042108

Program Outlook nie może połączyć się z serwerem poczty przychodzącej POP3


Uściślij czy chodzi o POP3 czy SMTP, czy może o oba? Widzę, że napisałeś, że problem dotyczy również poczty przychodzącej.
Odpowiedz
#26
Problem tyczy się tylko SMTP .
POP3 tyczy się poczty na HOTMAIL .
Odpowiedz
#27
Przy smtp najlepiej dawać:
Typ: SSL albo TLS
Port: 465 albo 587
Odpowiedz
#28
Próbowałem i nic nie pomogło...
Odpowiedz
#29
Zmieniłem pocztę YAHOO na WP i jak na razie odbieranie/wysyłanie działa wyśmienicie Smile Prawdopodobnie problemem był serwer YAHOO .
Odpowiedz
#30
zmieniłeś Pocztę na WP? Przywitaj się ze spamem.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#31
Poczekamy, zobaczymy Smile Jak na razie ciesze się gdyż wszystko fajnie śmiga .
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości