DefenseWall Personal Firewall - PINGI
#41
Mniej jak 1ms raczej nie uzyskam.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



@Meir zacznij nagrywać własne testy chętnie je ocenię, poza tym jesteś kolejną z osób które błędnie zasłyszały i powielają błędne przysłowie, wyjątek sprawdza regułę .
SpyShelter Firewall, Sandboxie, 1Password, Keriver 1-Click Restore Pro, HitmanPro, SecurityKISS, Bitdefender TrafficLight, Adblock Plus, ScriptSafe, DISCONNECT
Odpowiedz
#42
SE7EN napisał(a):Mniej jak 1ms raczej nie uzyskam.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



@Meir zacznij nagrywać własne testy chętnie je ocenię, poza tym jesteś kolejną z osób które błędnie zasłyszały i powielają błędne przysłowie, wyjątek sprawdza regułę .

@SE7EN...zacznij chodzić na wybiegach chętnie Cię obejrzę Smile
A jak już się bawisz Wink w dialektykę słowną to zwróć się do autora tego przysłowia i z nim polemizuj na temat poprawności formy.
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#43
DWPF (final) został wydany 20 kwietnia 2010r.
Nie mowmy tutaj o becie ktora byla zamknietym projektem (pierwsze wycieki o ile dobrze pamietam mialy miejsce na wilders''ach chyba w styczniu albo lutym 2010) i od ktorej wiele sie zmienilo w programie (bylem alpha/beta testerem DWPF od lipca lub sierpnia 2009 roku)

PS. Meir nie twierdze ze nie masz problemow z pingami jednak obserwujac rozne fora nie dostrzeglem zeby ktokolwiek na to sie skarzyl, rowniez i ja po dokladnym sprawdzeniu nie widze zadnego problemu z wyl czy wl DWPF.
Creer,
Member of the Alliance of Security Analysis Professionals
Odpowiedz
#44
@Creer
DWPF powoduje spowolnienie uruchamiania aplikacji na każdym komputerze, również na Twoim, jeśli tego nie widzisz to znaczy, że nie chcesz widzieć .
Instalowałem ten soft na kilku komputerach z różnymi systemami operacyjnymi, i występują opóźnienia w działaniu programów,a jak pisałem wyżej róznice w pingach występują nie z wiersza poleceń, a poprzez test na speedtest.netpoprzez przeglądarkę.
Zrób test i pokaż jak wygląda to u Ciebie, bo ja wiem jaki będzie wynik.
Odpowiedz
#45
Nie mowilem o spowalnianiu aplikacji tylko o Pingach (vide temat).
Nie wiem co robie zle ale po sprawdzeniu z wl i wyl DWPF ping jest identyczny.
Mysle ze najwieksze znaczenie ma tutaj stabilnosc lacza/uslugi oraz obciazenia serwerow (speedtest.net) a ta roznorodnosc wynikow moze wlasnie od tego zalezec. Tak czy inaczej, jak napisalem wyzej u mnie ping jest taki sam via speedtest.net - 7ms
Creer,
Member of the Alliance of Security Analysis Professionals
Odpowiedz
#46
Creer , to w takim razie powiedz mi w czym rzecz , jeśli sprawdzałem DW na XP , na VISCIE i Win7 , łącza typu NEO, Vectra ,CHELLO ,JMDI, konfiguracje komputera nowe, wszystko C2D nie jakieś zabytki, i wszędzie pingi przez speedtest .net są kilkukrotnie gorsze niż bez.
Ja mam bardzo dobre łaczę, myślę, że jedno z lepszych dostępne w naszym kraju,i efekt taki jak pisałem.
Jak pinguje przez wiersz poleceń ,różnic nie zauważam żadnych , ale przez Operę ,Firefox etc zawsze wyniki znacznie gorsze.
Coś jest na rzeczy, ale ja nie wiem co .
Odpowiedz
#47
Moje 3 grosze (również potwierdzam duże pingi):
- Windows XP SP3 z łatami, zainstalowany cfosspeed, Firefox 3.6.10, internet 8Mb/s, Vectra Radom. Przed instalacją DWPF

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


- ta sama konfiguracja, po instalacji DWPF (nic nie zmieniałem)

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Creer napisał(a):Mysle ze najwieksze znaczenie ma tutaj stabilnosc lacza/uslugi oraz obciazenia serwerow (speedtest.net) a ta roznorodnosc wynikow moze wlasnie od tego zalezec. Tak czy inaczej, jak napisalem wyzej u mnie ping jest taki sam via speedtest.net - 7ms

Tak... o 15:16 wszystko działa dobrze, instaluję DWPF i o 15:24 nagle mam problemy z łączem lub serwer nie wyrabia... po odinstalowaniu jakimś dziwnym trafem wszystko wraca do normy.
Odpowiedz
#48
U Ciebie nieźle podniósł PINGI ://
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#49
To i tak niewiele... raz wyskoczyło ponad 270. Nie rozumiem tego, sprawdzałem kilka razy, zawsze było znacznie więcej.
Odpowiedz
#50
mateusxzz napisał(a):U Ciebie nieźle podniósł PINGI ://

Mateusz... DWPF podnosi ponad trzykrotnie ping , u mnie mam 3m/s z DWPF 11m/s , u Gienia analogicznie wzrosły pingi
No ale widac miłość jest na tyle wielka ,że wierni userzy zawsze doszukują się błedów we wszystkim , tylko nie w ubóstwianym programie(nie mam tu na myśli Ciebie Creer).DWPF nie jest idealnym programem i powoduje nie tylko znaczne ping, ale ogólne spowolnienie uruchamianych aplikacji i samą pracę przeglądarki,co ma wpływ na ładowanie się stron

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

jest prawda i jak ktoś tego nie przyjmuje do informacji to jego sprawa.
Program skuteczny i bardzo komfortowy ,ale nie do końca udany, ponieważ starsze wersję w takim samym stopniu wpływały na powyższe fakty i nic się nie zmieniło do tej pory.
No offense
Odpowiedz
#51
U mnie jak widać wcześniej na screenach nie ma problemów z pingiem speedtest.net, może na innych przeglądarkach była by różnica, sprawdzę to i jak wynik będzie pozytywny podzielę się wynikami.

@Meir twoim wypociny są niestety poniżej krytyki i nie chce mi się z tobą dyskutować, nagraj własny test to go ocenię, w innych wypadkach zamilcz bo ewolucyjnie jeszcze nie jesteś najwidoczniej gotowy na internet.
SpyShelter Firewall, Sandboxie, 1Password, Keriver 1-Click Restore Pro, HitmanPro, SecurityKISS, Bitdefender TrafficLight, Adblock Plus, ScriptSafe, DISCONNECT
Odpowiedz
#52
@Meir oraz SE7EN: Dalsze kontynuowanie wycieczek będzie nagradzane.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#53
Ja o tych 20 ms różnicy napisałem jako ciekawostkę...mi w ogóle nie robią różnicy...bardziej przeszkadza mi opóźnianie aplikacji niż te całe pingi...
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#54
Az postanowilem sprawdzic innym sposobem.
Tym razem uruchomilem cmd jako niezaufany z wl i wyl firewalem w DWPF. Efekt? Zadnej roznicy.
Creer,
Member of the Alliance of Security Analysis Professionals
Odpowiedz
#55
A test na pingach przeglądarki? Bez sprawdzania można odczuć pewną zmianę.
Odpowiedz
#56
Dzisiaj zainstalowałem sobie DW żeby trochę potestować ten soft i również nie zauważyłem żeby pingi skoczyły do góry.
W speedteście mam jednakowy ping jak przed instalacją hmm.
w10 - OSArmor + Simplewall
Odpowiedz
#57
DW czy DWPF?
Odpowiedz
#58
Eugeniusz napisał(a):DW czy DWPF?


DWPF.

Edit. To był jednak DW. Jak to właściwie z tym DW jest, zaistalowałem niby DW HIPS a i tak ma firewalla.
w10 - OSArmor + Simplewall
Odpowiedz
#59
Tak jak mówi Zord te pingi zależą od serwera z jakim się łączy podczas testów..przy włączonym DWPF:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#60
Wie ktos czy wyjdzie kiedyś wersja na X64 bit?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości