Serwis lubie to! ?
#1
Lubie.to jest agregatorem treści, które lubisz ty i twoi znajomi !

Od dziś to Ty i Twoi znajomi decydujecie, które treści w Internecie są ciekawe, a na które nie warto tracić czasu! Dzięki facebook-owym przyciskom ‘Lubię to’ możesz czytać artykuły, oglądać filmy i poznawać nowe marki poprzez polecenia osób, które znasz. Wreszcie nadszedł koniec obcych i niewiele wartych sugestii.
Wykopy zostawmy archeologom - odwiedzajmy strony, które naprawdę lubimy Wink

Link do serwisu :

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Świetny sposób inwigilacji wymyślony przez FACEBOOK ! Zauważyłem iż praktycznie na każdej stronie jest przycisk Lubię to! T rzeba przyznać iż ciekawy pomysłSmileCzego te ludzie nie wymyślą by móc śledzić nasze poczynania!

Warto poczytać :

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#2
ja zablokowałem w pliku hosts twarzoksiążke i już nie muszę oglądać tego lubię to i zakazanych gęb Tongue
Odpowiedz
#3
Venomx nie każdy ma fobię tak jak ty i lubi się dzielić z innymi info co robi, co ogląda, co go zainteresowało - co można bardzo często zobaczyć właśnie na takich portalach Tongue

No to było do twojej dopiski o inwigilacji Tongue
Realtime: Sandboxie + Windows Firewall Control + NoVirusThanks EXE Radar Pro
Web browser: Firefox + Ghostery + NoScript
Password Manager: S10 Password Vault PL
Recovery: Rollback Rx
Odpowiedz
#4
Coś ci się pomyliło...
Odpowiedz
#5
Na co komu toi po co? Następny jakiś wymysł, pewnie do zbierania info co gdzie kto łazi.

Od odwiedzania ulubionych stron to ja mam zakładki po lewej w FF Smile
KIS/EIS/MKS, MBAM, HitmanPro, Eset Online, WF+uBlock
Odpowiedz
#6
Ja ostatnio sprzątam po sobie, usuwam konta na stronach gdzie kiedyś na chwilę tylko był mi potrzebny status zarejestrowany. Szkoda, że wtedy nie wiedziałem o mailach tymczasowych bo bym sobie teraz tym głowy nie zawracał.
Takie serwisy to raczej tylko zbieranie danych, a to ile zarabiają na użytkownikach serwisy społecznościowe to głowa mała. Konto? posiadam, czy trzeba tam aż tyle ujawniać? nie. Tyle tylko by Cię znajomi rozpoznali i mogli znaleźć, reszta to tylko pierdoły. Nie trza być paranoikiem, ale dbanie o swoją prywatność z czasem może nas uratować, wystarczy poczytać o tym jak przestępcy wykorzystują łatwo dostępne o nas dane.
Windows 10/11 Home x64 + Hard_Configurator + Windows Defender + router z firewall
Odpowiedz
#7
może to trochę nie na temat ale ja osobiście nie jestem zalogowany w żadnym serwisie społecznościowym
może to źle ale mam spokój z tego typu inicjatywami.
dla mnie to kolejny naganiacz do np facebooka Grin
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#8
buri napisał(a):Ja ostatnio sprzątam po sobie, usuwam konta na stronach gdzie kiedyś na chwilę tylko był mi potrzebny status zarejestrowany. Szkoda, że wtedy nie wiedziałem o mailach tymczasowych bo bym sobie teraz tym głowy nie zawracał.
Takie serwisy to raczej tylko zbieranie danych, a to ile zarabiają na użytkownikach serwisy społecznościowe to głowa mała. Konto? posiadam, czy trzeba tam aż tyle ujawniać? nie. Tyle tylko by Cię znajomi rozpoznali i mogli znaleźć, reszta to tylko pierdoły. Nie trza być paranoikiem, ale dbanie o swoją prywatność z czasem może nas uratować, wystarczy poczytać o tym jak przestępcy wykorzystują łatwo dostępne o nas dane.


Święta racja, ja tez się uganiałem z "unsubscribe" chyba z pół roku, teraz byle gdzie się nie rejestruję na swoim koncie, tylko używam tymczasowe; i jest spokój.
KIS/EIS/MKS, MBAM, HitmanPro, Eset Online, WF+uBlock
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości