Testy AV-TEST
KiS za cienki w uszach Tongue Soft by mi podmienił z jankeskiego na rosyjski Wink
Odpowiedz
ok Tongue
Odpowiedz
Żeby nie było że ściemniam, skan tylko jednego folderu:

   

Z ciekawostek - Bitdefender skanuje na mac-ach terminal i jego historię.
Odpowiedz
Ale to masz próbki czy jakiś system tak ostro zainfekowany ?!
Warstwy ochrony

1)Ograniczenie/blokowanie dostępu do danych/aplikacji
2)Odizolowanie i tworzenie osobnych baz danych/aplikacji
3)Kopia zapasowa systemu/ważnych danych.
4)Wykrywanie i kasowanie wirusów/złośliwych aplikacji.
Odpowiedz
System jest ok, 2 pierdoły tylko miał Smile
Tutaj to jest jedna z starych stron klienta na którą miał włamanie, trzymam ją skompresowaną, za hasłowaną jako tester który av wykrywa infekcje w plikach stron.
Bitdefender ładnie rządzi, do tego pliki oczyszcza zamiast usuwać.
Odpowiedz
Jak oczyszcza z kodu to bardzo dobrze i tak powinno to działać. Ale w przypadku plików PE już sprawa nie jest taka prosta bo dochodzą takie rzeczy jak pakery itp. Np. taki Kaspersky jak próbuje coś rozłożyć i złożyć ok. zrobi to ale ludzie później narzekają na jego zasobożerność.
Odpowiedz
Podejrzewam że PE nie rozkłada, aczkolwiek w Bitdefenderze włączyłem weryfikowanie spakowanych, ustawiłem limit wielkości i z tego co widziałem w logu spakowane też przeczyścił.
Odpowiedz
21 programów AV dla domowych użytkowników w teście lipiec-sierpień 2019

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
Ciekawy jestem czemu niema Arcabita/MKS-a
Odpowiedz
Jest to pewnie związane z kosztami takich testów jak i samego planu biznesowego.

Wydaje mi się że Arcabit/MKS koncentruje się na lokalnym rynku dopracowując/dodając funkcjonalności produktu.
Może kiedyś wyjdą na globalny rynek.
Odpowiedz
(01.10.2019, 21:18)rogacz napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Ciekawy jestem czemu niema Arcabita/MKS-a

Według mnie proste pytanie bo jest na silniku od Bitka , tylko zastanawia mnie jedno czemu jest f-secure które nie jest na własnym silniku
Odpowiedz
Do testu trzeba się zgłosić i zapłacić. Silnik nie ma znaczenia jakaś połowa z tam testowanych korzysta z silnika innego producenta ale też ma dodatkowo swoje rozwiązania.
Odpowiedz
A najlepiej jak taki BitDefender, opylający wszystkim swój silnik, potrafił doprowadzić do takiej sytuacji, że np. taki Bullguard działał lepiej niż sam BitDefender.
1. Zawsze mam rację.
2. Jeśli nie mam racji, patrz pkt 1.
Odpowiedz
Test 22 programów dla domowych użytkowników - test na ustawieniach domyślnych przeprowadzony w maju i czerwcu

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
Ahhhh @ichito Myślałem że już przy takim poziomie wiedzy już nie będziesz propagować tych pseudo testów w którym niemal każdy wygrywa.
Wszyscy ... no prawie wszyscy mają niezłomną ocene 5-6 w wynikach Grin


na 22 programy te 15 jest top-1 no normalnie cuda niewidy CrazeDDD

Używając ich kłamstwa przeciw nim samym można by rzec skoro wszystkie programy równie tak dobrze, niesamowicie zabezpieczają to co po przepłacać, najlepiej kupić ten najtańszy bo przecież wyjdzie w ochronie "na to samo"
Warstwy ochrony

1)Ograniczenie/blokowanie dostępu do danych/aplikacji
2)Odizolowanie i tworzenie osobnych baz danych/aplikacji
3)Kopia zapasowa systemu/ważnych danych.
4)Wykrywanie i kasowanie wirusów/złośliwych aplikacji.
Odpowiedz
Dobre Grin Avast ma taka samą skuteczność co Kaspersky i Bitdefender Smile
Odpowiedz
Tam wszyscy mają taką mega skuteczność i to łącznie z MCAfeeeeeeeeee heu heu heu Grin
Warstwy ochrony

1)Ograniczenie/blokowanie dostępu do danych/aplikacji
2)Odizolowanie i tworzenie osobnych baz danych/aplikacji
3)Kopia zapasowa systemu/ważnych danych.
4)Wykrywanie i kasowanie wirusów/złośliwych aplikacji.
Odpowiedz
Ja się dziwie że te produkty mają dobrą ocenę:

Avast
PC Matic
Vipre

Co do AVG  to go bardzo nie zepsuli, mcafee nie jes takie złe na pewno ma bardzo dobry firewall na takim samym poziomie co Kaspersky i Comodo.
Odpowiedz
Vipre nie jest zły, silnik Bitdefendera plus parę ich własnych rozwiązań.
Odpowiedz
(28.07.2020, 13:21)Quassar napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Ahhhh @ichito  Myślałem że już przy takim poziomie wiedzy już nie będziesz propagować tych pseudo testów w którym niemal każdy wygrywa.
Wszyscy ... no prawie wszyscy mają niezłomną ocene 5-6 w wynikach Grin
Tu nie chodzi o poziom wiedzy czy doświadczenie...to jedne z bardziej znanych testów i wciąż przeprowadzane, a jest spore grono użytkowników, którym te wyniki dają potrzebne informacje. Nie oceniam ani testów, a ni ludzi nimi zainteresowanych...po prostu przekazuję aktualne informacje, bo takich też powinniśmy na naszym forum udzielać Smile
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości