Jaki router WiFi
#21
Ten TP-Link jest bezapelacyjnie najlepiej wyposażony w tej cenie, i do tego ma bardzo dobre transfery nawet przez dwie ściany nie spada poniżej 10MB/s a to mi styka, więc zapewne padnie wybór na tego cudaka Smile
Dzięki za pomoc Wink
Odpowiedz
#22
No to czekamy na recke Smile
KIS/EIS/MKS, MBAM, HitmanPro, Eset Online, WF+uBlock
Odpowiedz
#23
Zdam relacje jak tylko się pofatyguje do Euro AGD bo mają tam dobrą cenę 199 , więc tyle co z allegro z przesyłką .
Jeszcze raz dzięki panowie za pomoc Smile
Odpowiedz
#24
Polecam mikrotika z jakąś dobrą kartą na mini pci .
Odpowiedz
#25
A co myślicie o tym routerze ->

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

,prędkośc mojego netu to 8Mb ,chodzi mi o to żeby z internetu można było korzystać w całymmieszkaniu o powierzchni 60m .
Odpowiedz
#26
Jak ktoś potrzebuje coś w miarę niedrogiego to Linksys WRT54GL z wgranym firmware DD-WRT albo openWRT , dużo lepiej działa niż z oryginalnym softem . 250 mW na wyjściu . Cena około 200
Odpowiedz
#27
@tommy504
No więc zakupiłem tego TP-Linka 1043 w świetnej cenie 160pln Smile
Jak na razie sprawuje się wyśmienicie, w całym mieszkaniu zasięg 5 kresek(max) prędkości przez 2 ściany(ok 6 metrów) nic a nic nie spadają (70Mbit) .Ani razu nie rozłączył, a działa już 4 tydzień non stop.W swojej cenie bezapelacyjnie najlepszy router.Zaktualizowałem oprogramowanie i jak znajde chwile czasu to przetestuje prędkości USB bo to była tego routera bolączka na starym sofcie.
Odpowiedz
#28
No to fajno Smile
KIS/EIS/MKS, MBAM, HitmanPro, Eset Online, WF+uBlock
Odpowiedz
#29
Ja posiadam router Linksysa i nie narzekam Smile
avast! Internet Security 6 + Malwarebytes' Anti-Malware
[Obrazek:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

]
Odpowiedz
#30
Witam,
odświeżam trochę temat bo tez stoję przed wyborem router DSL. Internet to Ghnet 40/10 Mbit, a całość będzie dzielona na 5 komputerów po wi-fi. Nie liczę na full prędkość po wi-fi dla jednej osoby, ale chciałbym by wyglądało to przyzwoicie. Każdy ma starszego laptopa z kartą w standard G. Router ma zapewnieć dobry zasięg w mieszkaniu do 2 ścian ma się przebijać.

Teraz najtrudniejszy warunek ... cena ma być tanio, gdyż wszystkie osoby to studenci co przeszli na mieszkanie i już trochę zostało włożone kasy :/ Patrzyłem to wszędzie polecane są TP-Link, więc taki prosty model TP-LINK TL-WR740N spełni oczekiwania? Czy jednak trza wyłożyć więcej.

Oczywiście WPA2 i reszta podstawowych zabezpieczeń musi być ... bo pomyślcie skąd mam internet Wink

Pozdrawiam
Windows 10/11 Home x64 + Hard_Configurator + Windows Defender + router z firewall
Odpowiedz
#31
No to podobnie, tylko tobie nie jest potrzebny modem-router(wifi), tylko sam router(wifi):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Wszystko to jest taniocha, zalezy co konkretnie potrzebujecie. Z końcówką G to te dla was Smile

Po co wam WPA? i inne szyfrowania? Wystarczy zblokować IP LAN(wifi)+MAC i ukryć BSSID. Któż tam was będzie podsłuchiwał? Smile Tylko sobie nerwów narobicie tym szyfrowaniem, bo raz chodzi, a raz nie.
KIS/EIS/MKS, MBAM, HitmanPro, Eset Online, WF+uBlock
Odpowiedz
#32
Witam.

Ostatnio robiłem sieć u babci (też studenci, chociaż mniej, a i łącze inne) ;] . Polecam Airlive''a Wl1600GL. Najtańsze tomato na rynku - do domowych zastosowań nie znajdziesz nic lepszego w tej cenie. Do tego tomato raf i nic więcej do szczęścia nie trzeba. Możliwość ograniczenia łącza, arp binding i pare innych funkcjiSmile.
Odpowiedz
#33
WPA2? nie potrzebne, nie przesadzaj teraz tyle programów na wyklikanie, że lepiej uważać :/
Kto? To jest blokowisko, pełno routerów i zawsze ktoś się skusi.

Popatrzę bo widzę, że te tanie TP-Link mają to czego od nich oczekuje Smile

Utwierdziles mnie tylko w wyborze, dziękuje.
Windows 10/11 Home x64 + Hard_Configurator + Windows Defender + router z firewall
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości