Brak ikonki w tray'u :-(
#1
Witam!

Używam ten program całkiem spory czas i jest O.K. Jednak dziś przeżyłem mały zaskok :?Instalowałem na kompie żony avirę i było wszystko wporzo. Jednak po restarcie peceta ikonka w tray''u zwyczajnie zniknęła, choć wcześniej tam była. Chodzi mi o parasolkę w prawym dolnym rogu ekranu. Kolejny restart też nic nie zmieniłSad Po odpaleniu AV i sprawdzeniu w ustawieniach, że wszystko jest aktywne parasolki wciąż brak.

Jakieś sugestie?

Z góry dzięki!
Odpowiedz
#2
Przypadki kiedy ikonka w trayu nie pokazywała się, są dosyć rzadkie, ale niegroźne kiedy działają wszystkie usługi aviry. Możesz przeinstalować avira, z przeczyszczeniem rejestru.

Temat przenoszę do odpowiedniego działu
"Nie jestem konsumentem mieszczącym się w standardzie
Nie jestem gatunkiem skazanym na wymarcie
Nie jestem obiektem medialnego hałasu
Jestem nielegalnym zabójcą czasu"
Odpowiedz
#3
Dzięki!
Program przeinstalowywałem już dwa razy i za każdym razem wszystko się powtarza :-(
Wyczyścić rejestry? Mogę poprosić o nieco więcej szczegółów? Jest do tego jakiś programik? Czy może CC Cleaner wystarczy?
Piszesz, że przenosisz do właściwego działu, do którego? Przeleciałem wszystko, lecz nie znalazłemSad
Pozdro.
Odpowiedz
#4
Temat znajdował się w dziale Problemy dotyczące aktualizacjia ja przeniosłem go do działu Problemy dotyczące programu

Możesz przeczyścić rejestr za pomocą programu

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

"Nie jestem konsumentem mieszczącym się w standardzie
Nie jestem gatunkiem skazanym na wymarcie
Nie jestem obiektem medialnego hałasu
Jestem nielegalnym zabójcą czasu"
Odpowiedz
#5
Dzięki! Nie wiem jak tego doszło :oops:Ale dzęki raz jeszcze Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości