Ceny komputerów.
#1
Witam.

Znacie może stronę na której wpiszę (lub wybiorę z listy) części do komputera (np. w sekcji karty graficzne: GeForce GTX 480, procesorów: Intel Core i7, itp.) żeby zobaczyć ile kosztuje komputer z częściami które wybrałem? Wydaje mi się że tak taniej będzie aniżeli sprawdzać poszczególne komputery (np.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

)
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#2
Dziwne pytanie ... albo ja czegoś nie kumam, nie wystarczy zwykły sprawdzony sklep komputerowy? np.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Przecież jak dodajesz do koszyka to sam podlicza całość.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Windows 10/11 Home x64 + Hard_Configurator + Windows Defender + router z firewall
Odpowiedz
#3
Plati...nie bzdurkaj Grin ...każdy porządny sklep komputerowy ma taką opcję.
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#4
Plati napisał(a):Witam.

Znacie może stronę na której wpiszę (lub wybiorę z listy) części do komputera (np. w sekcji karty graficzne: GeForce GTX 480, procesorów: Intel Core i7, itp.) żeby zobaczyć ile kosztuje komputer z częściami które wybrałem? Wydaje mi się że tak taniej będzie aniżeli sprawdzać poszczególne komputery (np.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

)


Tu masz najtańszy i wg, mnie najlepszy sklep w krakowie:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

KIS/EIS/MKS, MBAM, HitmanPro, Eset Online, WF+uBlock
Odpowiedz
#5
W ostateczności można dodać do koszyka i kwota się wyświetli.
Odpowiedz
#6
dzięki wszystkim. Teraz mogę się wreszcie zorientować w cenach Smile
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości