NAV 2010 Wydany!
@ Meir- W czym problem przyjacielu ? Pisaliście, że SONAR jest skuteczny i wykrywa na większości malware, widać wasz mit został obalony ! program poległ na dwóch próbkach, gdyby rzeczywiście ochrona była tak skuteczna jak o niej piszecie, zapewne sytuacja zmieniłaby się radykalnie .
Akurat mam to gdzieś, że są to dwie próbki, mnie kolego wystarczą te dwie aby stwierdzić czy dany moduł jest rzeczywiście skuteczny . Gdybyte dwa wirusy były w bazie sygnatur zapewne program od razu by wykrył zagrożenia i to potwierdza fakt, że antywirusy są skuteczne tylko i wyłącznie wtedy gdy mają w sobie daną sygnaturę .

Dziękuję i dobranoc .
Odpowiedz
Venomx daj na inny serwer to obadam, bo z tego nie moge sciagnac:/
Odpowiedz
też tego ściągnąć nie moge
Odpowiedz

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
VenomX napisał(a):Akurat mam to gdzieś, że są to dwie próbki, mnie kolego wystarczą te dwie aby stwierdzić czy dany moduł jest rzeczywiście skuteczny .


analogicznie - było w jakimś polskim filmie - "jak czegoś nie rozumiem to to jest głupie"
a dla mniej roztargnionych - czy pierwsze dwie, wątpliwej jakości strony skreślają książkę?
a dla głupich - nie oceniaj książki po okładce Tongue

śpij dobrze venom i nie chrap w nocy Grin
pomogę ci przekroczyć znaną granicę bólu.
Odpowiedz
Venom...czy możemy zostać przy swoich opiniach ??? Również dziękujęSmile

A jak jesteś taki Kozak...to znajdź virka który złamie mój zestawikTongue
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
Podpowiem, że SONAR został przeze mnie ustawiony na poziom agresywny .
Odpowiedz
Norton nie wykrywa tych 0-day. A ten Hd codec.exe to na pewno wirus?
Odpowiedz
ten couponprinter.exe to nie virus

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
To nera. Mozliwe, ze to nie sa wirusyGrin
Odpowiedz
VenomX se w h leci
skan wszystkich plików utworzonych przez hd_codec.exe

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


pamiętam jak kiedyś dał skana utorrenta niby że jakiś program fp wali i po haszu się okazało że to całkiem inny plik był
Odpowiedz
Nieźle, grunt to za wszelką cenę przekonać do swojej racji
trochę by było nieładnie z jego strony jakby tak próbował wtapiać
WIN11
Ventura
Odpowiedz
zord ty nie rozumiesz

VenomX napisał(a):wasz mit został obalony ! program poległ na dwóch próbkach, gdyby rzeczywiście ochrona była tak skuteczna jak o niej piszecie, zapewne sytuacja zmieniłaby się radykalnie


sonar poległ aż na dwóch próbkach! i to do tego nie będących wirusami - nie zmienisz zdania naszego mistrza - obalił mit i na tym koniec
pomogę ci przekroczyć znaną granicę bólu.
Odpowiedz
Venom jesteś zwykłym OSZUSTEM i w drastyczny sposób łamiesz Regulamin naszego forumSad czyli :
"Zwracanie się do innych użytkowników w sposób nieetyczny"

Celowe wprowadzanie w błąd jest jak najbardziej nieetyczne...
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
hd_codec.exe CLEAN


The file ''hd_codec.exe'' has been determined to be ''CLEAN''. Our analysts did not discover any malicious content.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Couponprinter.exe = czysty
Odpowiedz
Niestety tak to można nazwać, nie chciałem użyć tego słowa
WIN11
Ventura
Odpowiedz
meir, polak nie macie racji i postrzegacie sytuacje strasznie egoistycznie...

VenomX Inc. Enterprise - innowacyjna marka - poczekajcie jeszcze trochę a sami zobaczycie, że te 2 pliki to wirusy - oni mają wszędzie wpływy i jak coś ma być wirusem to będzie.
pomogę ci przekroczyć znaną granicę bólu.
Odpowiedz
A mi tam żal Chłopa...
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
przecież to są żarty - ale na siłę chciał udowodnić nam swoją rację i tak to się skończyło DZISIAJ - jutro zapewne będzie nowa dawka emocji.
pomogę ci przekroczyć znaną granicę bólu.
Odpowiedz
Wszystko zależy od konkretnej próbki. Jak widzieliśmy na filmie Eru Sonar poległ na całej linii. Na innym z innymi próbkami może mieć skuteczność 100%. Zrozumcie wreszcie, że takie testowanie ( na garstce próbek ) kompletnie mija się z celem i nijak nie jest wyznacznikiem skuteczności programu To normalne, że każdy producent zachwala swoje produkty pisząc jakie to one nie mają cudownych mechanizmów, że są udoskonalone itp itd ale papier wszystko przyjmie, realia są inne. Wiele osób po przeczytaniu " udoskonalony, poprawiony itp " wpada w podniecenie a jeśli używa tego programu to już w ogóle nie przyjmuje żadnych słów krytyki pod jego adresem, to jest chore.
Jeśli idziesz w górę to bądź miły dla ludzi, bo możesz ich spotkać jak będziesz spadać w dół.

Ochrona RealTime: Webroot SecureAnywhere + PC Tools FW + MBAM Pro oraz Adblock Plus i McAfee SiteAdvisor
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości