Pogawędki VI
Czyli rozkręcamy rodzinny interesik, co nie, Meir?Suspicious
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
ichito napisał(a):
Meir napisał(a):Ola otwiera we wrześniu w KW nowy salon...będę dowoził jej towar i pilnował zatrudnionych fryzjerek,kosmetyczek i fizjoterapeutek Cool

KW?... K omitet W ojewódzki?... K omenda W ojewódzka? I to jeszcze z fryzjerkami, kosmetyczkami, fizjoterapeutkami?...no proszę jak to teraz maja po tych "komitetach" Tongue

Komenda Wojewódzka? Codziennie ją widzę gdy jestem na spacerze z psem, idę do szkoły, nawet jak wstaję Grin,
a komitet podpalili w ''76 Grin
Dziś w nocy miałem po raz pierwszy LD, czy jakoś tak. Nie planowałem tego. Dziwne to uczucie bo myślałem we śnie co mam zrobić i wiedziałem że śnię i mimo tego nie obudziłem się. Obudziłem się dopiero później, po zrobieniu kilku rzeczy we śnie. Mieliście takie coś kiedyś?
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Co to jest LD? Jakiś narkotyk?
Lucid Dreams - świadomy sen.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Plati napisał(a):Czyli rozkręcamy rodzinny interesik, co nie, Meir?Suspicious

Rodzinny to on będzie...jak Ola powie : tak - przed ołtarzem Grin
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Plati napisał(a):Dziś w nocy miałem po raz pierwszy LD, czy jakoś tak. Nie planowałem tego. Dziwne to uczucie bo myślałem we śnie co mam zrobić i wiedziałem że śnię i mimo tego nie obudziłem się. Obudziłem się dopiero później, po zrobieniu kilku rzeczy we śnie. Mieliście takie coś kiedyś?


Oj tak, ja takGrin
KIS/EIS/MKS, MBAM, HitmanPro, Eset Online, WF+uBlock
Próbowałem, zapisywałem sny, ale mi nie wychodziło Smile
Co zrobiłeś? Wyniosłeś Yarka na prezydenta, premiera i króla jednocześnie? Grin

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Nie planowałem LD... jakoś tak samo wyszło.
@morphiusz - nie jestem PISowcemSmile

A pod względem krajobrazu moim ulubionym krajem są Malediwy Grin
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Od kiedy to na YT są filmy pełnometrażowe?
Nawet Pancernik Potiomkin jest

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

To chyba jakieś Plagi Egipskie :
Nie dość,że przez cały tydzień jest upał a wkażdy weekend zimno i deszcz ( gdyby moja firma nie płaciła 80% pensji za opalanie Grin to chyba popadł bym w depresję) to jeszcze na dodatek w ten długi majowy weekend przemarzły wszystkie czereśnie na Dolnym Śląsku
I trzeba będzie bulić trzy razy w tygodniu na Hali Targowej po 12 złociszy za kilogram None2
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Co tam czereśnie! Lenin wiecznie żywy!

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

asg napisał(a):Co tam czereśnie! Lenin wiecznie żywy!

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Co mnie Lenin obchodzi Smile
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Jak co. Jak wstanie i wprowadzi socjalizm to czereśni nawet na kartki przez dekadę nie zobaczyszTongue
asg napisał(a):Co tam czereśnie! Lenin wiecznie żywy!

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



O! Wódz żyje! Ciekawe co na to powie mój znajomy komunista.


Dodano: 27 maja 2011, o 15:05

Meir napisał(a):Co mnie Lenin obchodzi Smile


Ja zajadam koktajl codziennie póki jest. Ale że 1 kilo truskawek po 6 zł? Co oni powariowali...
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
ciesz się że po 6 koło mnie truskawki po 9 zeta
u mnie jeszcze tydzień temu były po 13 na ulicy od handlarzy, dzisiaj "już"po 9:crazy:
była godz 21 a koleś miał cały samochód jeszcze,ale co tam , lepiej żeby zgniły niż taniej sprzedać , ot polska mentalność Grin
takie pytanie to co ona robi z szyją jest w ogóle możliwe?

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

No to zaczynamy granie Tongue

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
mi komputer tego nie uciągnieGrin


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości