Darmowe i płatne pakiety zabezpieczające
#21
Witam jaki pakiet zabezpieczający polecacie z płatnych jak na razie miałem Norton Internet Security 2014 i powiem szczerze zawiódł mnie wpuścił jakieś dziadostwo nie informując o tym dopiero Anti-Malware wykrył i wywalił to , teraz mam Kaspersky Internet Security 2014 tak zachwalany w testach że niby taka wykrywalność i skuteczność , że niby najlepszy że wszystkich pakietów sam nie wiem. Zobaczymy jak ten pakiet będzie sobie radził.
Odpowiedz
#22
Jeśli zależy Ci na największym bezpieczeństwie to przełącz Kaspersky na tryb interaktywny, będzie więcej komunikatów, ale masz większą kontrolę nad tym co się dzieje. Nie ma idealnych pakietów zabezpieczających Wink Nawet zachwalany CIS można ''ubić'' przy pomocy popularnych ransomware o czym sam się kiedyś przekonałem (świadomie testując).
Odpowiedz
#23
Na razie zainstalowałem pakiet Kaspersky bo niby w testach AV-TEST ma najlepszą wykrywalność i najlepszego firewall tylko jego dodatki często nie nadążają za przegladarką Firefox i nie sa kompatybilne , zobaczymy jak będzie .
Odpowiedz
#24
Ratatui napisał(a):Nie ma idealnych pakietów zabezpieczających Wink Nawet zachwalany CIS można ''ubić'' przy pomocy popularnych ransomware o czym sam się kiedyś przekonałem (świadomie testując).
Zależy na jakiej konfigucji, i na jakiej wersji CIS testowałeś Tongue

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości