AV strasznie muli
#1
Witam. Czytam posty i trudno mi uwierzyć. Opinie mówią,iż program jest mało zasobożerny i ma niewielkie wymagania sprzętowe. Używam AV ok 3-4 m-cy i skonfigurowałem go wg przedstawionych na stonie zaleceń. Kiedy włączy się skanowanie cokolwiek bym innego w tym czasie chciał robićgrozi nerwicą. Stasznie komp zwalnia. Procesor Athlon 1,6, RAM 768, XP PRO SP2, Skanowanie dwóch twardzieli 80+200 GB 36 min. Ale najgorsze to, że strasznie muli. Jakieś pomysły co może być przyczyną, może zmienić jakieś ustawienia??
Wcześniej używałem Norton AV 2005 (w powszechnej opinii ten to dopiero muli) i było dużo lepiej niż teraz z AV.
Proszę o opinie.
Koleś
Odpowiedz
#2
koleś2 napisał(a):Kiedy włączy się skanowanie cokolwiek bym innego w tym czasie chciał robić grozi nerwicą. Stasznie komp zwalnia. Procesor Athlon 1,6, RAM 768, XP PRO SP2, Skanowanie dwóch twardzieli 80+200 GB 36 min. Ale najgorsze to, że strasznie muli. Jakieś pomysły co może być przyczyną, może zmienić jakieś ustawienia??



W czasie skanowania to normalne,że "muli",nie ma przecież obowiązku codziennie skanować,raz w tygodniu wystarczy,nie mów tylko,że nie możesz sobie odpuścić tych 36 min. raz na kilka dni... Grin
Odpowiedz
#3
Nie czytałeś uważnie
Cytat: "Wcześniej używałem Norton AV 2005 (w powszechnej opinii ten to dopiero muli) i było dużo lepiej niż teraz z AV."


Pzdr.
koleś
Odpowiedz
#4
Kiedy muli bardziej od Nortona,czy tylko w czasie skanowania,czy cały czas?
Odpowiedz
#5
koleś2 napisał(a):Wcześniej używałem Norton AV 2005 (w powszechnej opinii ten to dopiero muli)


To,czy program AV muli czy nie sprawdza się w czasie normalnej pracy,a nie skanowania,jak cię mulenie w czasie skanowania tak denerwuje to idź w trakcie niego na spacer,zjedz obiad, itp.. :wink:
Odpowiedz
#6
w czasie skanowana[/quote]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości