Firewall
#1
Witam Gdzie moge wpisać porty na którym jedzie mój program p2p bo przy ustawieniu suwaka na high w zaporce nie przepusza mi go calkowicie Z góry dzięki za pomoc
Odpowiedz
#2
O jaki firewall chodzi?
Odpowiedz
#3
Avira premium security suite
Odpowiedz
#4
ze albo ktos nie ma czasu albo nie wie jak to zrobic gdyz nie odpisuja..Grin
ja mam podobny problem mianowicie mam 2 laptopy podpiete w jedna lokalna siec w pokoju.
mam internet z sieci telofoni komorkowej (vodafone- taki jak blueconnect, czy tez orange).
A wiec.. zakupilem wersje premium jest ok ale kiedy wlacze firewall''a na drugim komputerze nie otwiera sie zadna stronka internetowa a polaczenie jest. wszedlem w ustawienia firewall''a w "adapter rules -polaczenia lokalne" oraz "incoming files" jest tam opcja blokowania portu.
Wpisalem tam adres ip drugiego komputera oraz maske podsieci (jak rowniez w pozostalych opcjach) i z denny kliknalem na allow (zezwolenie) .. po tym wszytko jest ok ale tylko i wylacznie przez 10-15 min i ponownie internet zostaje blokowany na 2gim komputerze czy ma to zwiazek ze zmiennym ip drugiego komputera? bo wydaje mi sie ze ip jest stale prosze o pomoc
dziekuje i pozdrawiam
Odpowiedz
#5
Witam czy na moje wczesniejsze pytanie zna ktos odpowiedz Może wypowiedział by się mod Z góry dzięki za pomoc
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości