DefenseWall Personal Firewall v3 - wersje stabilne
Jakim cudem dostanie pieniądze w poniedziałek, jak ja mam informacje, że przelew już doszedł?
Odpowiedz
raventes napisał(a):Jakim cudem dostanie pieniądze w poniedziałek, jak ja mam informacje, że przelew już doszedł?

A skąd masz taką informację? To, że przelew wyszedł z Twojego konta, nie oznacza, że został zaksięgowany na koncie odbiorcy.
Rozumiem, że był to przelew międzynarodowy, więc taki przelew banki wykonują w ciągu ok. 3 dni roboczych.
Odpowiedz
Jak zrobiłeś przelew?
Odpowiedz
Mam taką informacje na moim koncie, coś w rodzaju statusu usługi, ale skoro tak mówisz, ze dostanie w poniedziałek to zaczekam cierpliwie do tego dnia Smile Oczywiście był to przelew międzynarodowy.
Odpowiedz
Na przyszłość polecam PayPal - nigdy nie miałem problemów z usługą i transakcje są realizowane natychmiast.
Odpowiedz
ktostam napisał(a):Na przyszłość polecam PayPal - nigdy nie miałem problemów z usługą i transakcje są realizowane natychmiast.


dokładnie paypal załatwia sprawę
WIN11
Ventura
Odpowiedz
Póki co mamy wtorek, a licencji jak nie miałem tak i nie mam i coraz mniej przestaje mi się to podobać...
Odpowiedz
napisz do producenta, bo coś chyba jest nie tak
jak masz skrzynkę spamową to zobacz czy tam nie przyszła, czasami tak bywa
WIN11
Ventura
Odpowiedz
Pisałem do Ilyi ale ten idzie w zaparte i twierdzi, ze nie dostał kasy, a ja nie mam ani kasy ani licencji.
Odpowiedz
u to chyba wina banku w takim razie, może nie wysłali kasy na jego konto, może dopiero po świętach się wyjaśni, k...... polska rzeczywistośćWall
WIN11
Ventura
Odpowiedz
Tylko, że przelew nie był dokonywany z PL, tylko z USA i pisze, że doszedł.
Odpowiedz
to wyślij mu kopię przelewuGrin
WIN11
Ventura
Odpowiedz
Już dawno to zrobiłem, ale on nadal twierdzi, ze to nic nie znaczy bo ... przecież nie ma kasy.
Odpowiedz
Zaczekaj do jutra maxymalnie do czwartku, międzynarodowe przelewy trochę trwają. Poza tym cholernie przepłaciłeś i na dodatek musisz czekać, prościej PayPala lub po prostu kartą Visa i masz od ręki...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości