Pytanie - Avira Premium
#1
Jestem uzytkownikiem aviry classic. Zainstalowałem na Windows Vista Home Premium. Działa znakomicie.
Ale zdecydowałem się na kupno wersji płatnej.
Zadam teraz głupie pytanie sorry
Jak moge to zrobić?
Niech mi ktoś napisze.

Czy w Polsce jest jakiś dystrybutor tego oprogramowania?

Byłem na stronie Aviry i nie wiem jak to zrobić ze sklepu internetowego.
Niby podaja ceny w złotówkach, ale forma płatności jest np w euro.
Pomozcie!


Jescze raz wielkie sorry za głupie pytanie. :oops:
Odpowiedz
#2
No wiesz twoje pytanie głupie nie jest, ale kupienie aviry w wersji premium byłoby niewykonalne. Avira nie prowadzi sprzedaży swoich produktów na terenie Polski.
"Nie jestem konsumentem mieszczącym się w standardzie
Nie jestem gatunkiem skazanym na wymarcie
Nie jestem obiektem medialnego hałasu
Jestem nielegalnym zabójcą czasu"
Odpowiedz
#3
therioonCena jest podana w złotówkach,żebyś wiedział mniej więcej ile kosztuje licencja po przeliczeniu na złotówki,a zapłacisz musisz np. w dolarach czy euro,program możesz kupić drogą elektroniczną na stronie

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

masz po polsku instrukcje co należy zrobić po kolei, żeby zakupić v Premium,
z tego co widzę są do wyboru różne formy płatności,a wymianą złotówek na euro,dolary,czy funty nie ma przecież problemu. Grin
Odpowiedz
#4
to jak zakupić licencje
Odpowiedz
#5
Napisałem Ci ,drogą elektroniczną.
Odpowiedz
#6
dzieki za podpowiedzi


jade na classicu warto przechodzic na premium
Odpowiedz
#7
therioon napisał(a):jade na classicu warto przechodzic na premium


Główną zaletą wersji Premium jest posiadanie przez v. Premium modułu antyszpiegowskiego,wszystkie różnice między wersjami możesz zobaczyć na stronie producenta

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


a czy warto sam powinieneś sobie odpowiedzieć .... 8)
Odpowiedz
#8
Moje uwagi na temat AntyVir:

Miałem przez pewien czas wersję darmową i chodziła dobrza, jednak puszczała tzw. ciasteczka szpiegujace,które Lava-Soft Ad-Aware SE-Profesionalrozpoznawał (potem) jako obiekty krytyczne oznaczone "robakiem", a wiec zagrożenie i do usunięcia.

Myślałem, że wersja Premium czyt. płatna będzie lepsza. Zainstalowałem ją i ... jest to samo. Premium także puszcza te szpiegujace cookies.

Czy i jeśli tzw. silnik i definicje kodów złosliwych są te same w obu wersjach to jaki sens jest instalować wersję Premium?

P.S. pytanie czy może ktoś wie czy te ciasteczka to na prawdę poważne zagrożenie?
Odpowiedz
#9
Rocky napisał(a):tzw. ciasteczka szpiegujace, które Lava-Soft Ad-Aware SE-Profesional



Rocky napisał(a):pytanie czy może ktoś wie czy te ciasteczka to na prawdę poważne zagrożenie?


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Rocky napisał(a):jeśli tzw. silnik i definicje kodów złosliwych są te same w obu wersjach to jaki sens jest instalować wersję Premium?



Nie do końca te same ,wersja darmowa nie ma filtrów antyszpiegowskich

zobacz wszystkie różnice pomiędzy wersjami

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Idea
Odpowiedz
#10
No więc własnie o to mi chodzi. Co to niby za filtry antyszlpiegowskie jak puszczaja szpiegujace "ciasteczka" ?
Wyglada mi na to , że coś słabe te filtry. :?
Odpowiedz
#11
Jak ci to przeszkadza to ustaw w firefoxie,żeby nie akceptował ciasteczek

narzędzia->opcje->prywatność:arrow:
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości