Avira AntyVir v.Premium na 6 miesięcy za darmo.
#1
Nie wiem,czy ktoś tu o tym pisał,że można legalnie testować wersję Premium przez pół roku:
wchodzimy na stronę

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

,wypełniamy to co jest do wypełnienia , i dostajemy po chwili na maila klucz do v Premium
(półroczna licencja) ,ściągamy i instalujemy program

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

(w mailu jest także instrukcja jak aktywować licencję). Grin
Odpowiedz
#2
Tak ale z tego co widzę taka opcja obejmuje czytelników PCWK 8)
"Nie jestem konsumentem mieszczącym się w standardzie
Nie jestem gatunkiem skazanym na wymarcie
Nie jestem obiektem medialnego hałasu
Jestem nielegalnym zabójcą czasu"
Odpowiedz
#3
bodek napisał(a):Tak ale z tego co widzę taka opcja obejmuje czytelników PCWK 8)


Jaki to problem zostać czytelnikiem PC World Komputer,chociażby wersji elektronicznej.8)
Odpowiedz
#4
lis vitalis napisał(a):Nie wiem,czy ktoś tu o tym pisał,że można legalnie testować wersję Premium przez pół roku:
wchodzimy na stronę

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

,wypełniamy to co jest do wypełnienia , i dostajemy po chwili na maila klucz do v Premium
(półroczna licencja) ,ściągamy i instalujemy program

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

(w mailu jest także instrukcja jak aktywować licencję). Grin


zrobiłem tak jak napisałeś,ale nie pobiera mi update jak rozwiązać ten problem?
Odpowiedz
#5
Po otwarciu programu powinno być napisane ,że licencja jest ważna do
końca stycznia 2008,masz tak?
Odpowiedz
#6
tak zgadza się mam ważną do stycznia.Teraz muszę ściągać aktualizacje ręcznie.Podczas próby aktualizacji:
"..No connection to the Internet could be produced.
More information in the report file.."

wpis z Report:
"..Critical error: Connection failed while downloading the file

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

.

na pewno nie jest to wina firewalla Wink
Odpowiedz
#7
ja mam licencje do 18czerwca 2008 None
Odpowiedz
#8
The page cannot be found!
Odpowiedz
#9
Lost World napisał(a):The page cannot be found!


Strona została skasowana z serwera, promocja dawno mineła.
"Nie jestem konsumentem mieszczącym się w standardzie
Nie jestem gatunkiem skazanym na wymarcie
Nie jestem obiektem medialnego hałasu
Jestem nielegalnym zabójcą czasu"
Odpowiedz
#10
Tak, tylko to jest oferta dla czytelników czasopisma Chip Tongue
Odpowiedz
#11
Kod:
Sorry - The promotion has finished

Thank you for visiting this Avira promotion page.
Unfortunately the promotion has now expired and is no longer available.

You can purchase our award winning anti-virus products by visiting our shop, just click below.



Zamykam
Odpowiedz
#12
Witam!
Nie miałem wcześniej styczności z Avirą, ale widząc co ten program wyprawia z "bałaganem" jestem pełen podziwuSmile. Na korzyść Aviry rozstałem się z Arcavirem, którego poznałem jak własna kieszeńCool. Co do wielkich molochów (NIS2008) program dobry (nie wywołuje konfliktów), ale dziurawy i to bardzo. A za promocje Aviry wielkie ukłony i dla Ciebie martinez2006 teżGrin. Pozdrawiam!
Odpowiedz
#13
Takiej promocji chyba jeszcze nie było ale czy to na pewno źle? Z różnych testów jakie widziałem w których zwyciężały darmowe Comodo czy Online Armor, firewall dołączony do Security Suite znajdował się niestety na dosyć słabym miejscu (chyba na końcu lub poza pierwszą 10.).

Avira 8 ma obciążać jeszcze mniej, do tego dorzucamy Comodo lub właśnie Online Armor i mamy d. dobre zabezpieczenie a oba programy razem zajmują MNIEJ pamięci niż pakiet Eset Smart Security który jest jednym z najlżejszych w swojej klasie - sprawdzał i:

ESET: 35-40MB
Avira + Online Firewall: 15-25MB

Dorzucić warto fakt, że oba programy są za free ;P
Odpowiedz
#14
No cóż, nod32 wychodząc poza wersje 2.7 znacznie stracił. Niestety w mojej firmie związałem sie na stałe z firmą este i tak jak "stara" wersja softu sprawowała się bez zastrzeżeń, tak v.3 jest beznadziejna. Chyba czas na zmiany. Zwiększenie zapotrzebowania na zasoby, mniejsza skuteczność, no i ta trojanodziurawośćGrin. Gwarantuję, że po krótkim surfowaniu z nodem i następnym skanem avirką będziecie mieć koledzy dużo pracyGrin. Reasumując, Eset Smart Security- firewall tragiczny, a antywir niestety już nie ten. Nie wspominam o Kaspersky''mGrin. Naiwniacy używająGrin.
Odpowiedz
#15

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Korzystać póki działa...;-)
Odpowiedz
#16
Przecież to klucz na 30 dni, więc po co pobierać jak trial działa 30 dni?
Odpowiedz
#17
Spokojnie Krasnal to stary post.

Tu jest promocja na 91 dni (jeszcze) :

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Pentium E5300(akceleracja płytowa do 21-24%), 2GB DDR2-800(akceleracja płytowa do 21-24%), Gigabyte GA-EP43_UD3Lrev.1.2, HIS HD 5750 512Mb, Avira10. System Operacyjny: Foundation Suite 5 (x64) featuring Windows 7
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości