Toshiba Satellite L500D-163
#1
poszukuje sterow pod XP!Posiada ktoś może tego laptopa z XP?
Odpowiedz
#2

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Tutaj są wszystkie sterowniki do Twojego Laptopa.
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#3
Dzieki ale spedzilem cała noc na tej stronie i próbach i nadal mam problemy z sieciówką nie mogę takze zainstalować modemu netii (błąd instalatora)i controller sata (laptop włącza sie 3 min bez tego)wydaje mi sie ze trzeba dopasowac stery z innego modelu!Szukam kogoś kto miał styczność z takim laptopem!
Odpowiedz
#4
Mam HP i Fujitsu-Siemens...ale nie wiem, czy to cos pomoże. A próbowałeś tu?:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#5
to jest AMD a trzeci link mi nie działa
Odpowiedz
#6
Spróbuj może coś z tych linków

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#7
No tu jest problem bo sieciowka nie działa modem usb tez sie nie zainstaluje a i Wi-Fi nie chce sie połączyc choć pokazuje ze działa!Oj bedzie cieżko nawet producent nie chce sterów przysłać!
Odpowiedz
#8
No to faktycznie kiszka...podawanie linków było bez sensu...sorry Smile
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#9
Nic nie szkodzi dzięki za chęć pomocy!
Odpowiedz
#10
Przyszedł mi do głowy jeszcze jedne pomysł...może już sprawdzałeś, a może nie...na dysku C są kopie sterowników w różnych folderach. Sprawdź u siebie foldery np.
C:\fsc.tmp (w folderach oznaczonych cyframi)
C:\Program Files\Common Files
C:\Program Files\InstallShield Installation Information
C:\WINDOWS\Downloaded Program Files
C:\WINDOWS\Installer
C:\WINDOWS\SoftwareDistribution\Download
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#11
Też nie bedzie bo to jest nowy laptop z preinstalowaną 7 a chce zmienić na xp także kopie sie tam nie mogły utworzyć!
Odpowiedz
#12
po cholerę zmieniać tak dobry system na taka staroć jak xp
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#13
No to ja wymiękam Smile Nie pozostaje Ci chyba nic innego, jak tylko reinstalacjasytemu lub format i stawianie systemu na nowo...jakieś płytki ze sterami przecież masz.
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#14
To jest smieszne ze jest płyta do przywracania siódemki w razie awarii i tyle nie ma nic wiecej!Mozesz w to uwieżyć bo ja nie!
Odpowiedz
#15
Jeśli to laptok "gotowiec" ze sklepu, to producent ma chyba obowiązek dosłania płyt z oprogramowaniem preinstalowanym na komputerze...ale mogę się mylić. W końcu masz legalny komputer z legalnym softem, za który zapłaciłeś...
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#16
sprubuj może użyć Driver Magician wybierasz system i szuka odpowiednich sterów

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#17
Raczej sie nie mylisz bo wyczytałem na różnych forach że tak przysyłaja a fachowcy ze sklepu powiedzieli że już pisali w sprawie innego laptopa to nie przysłali i już pisać nie będą!
Zord nie mam neta pod tym wynalazkiem!
Odpowiedz
#18
to zrób tak zainstaluj tam Driver Magician wyśle ci do niego ostatnia baze sterów i sprawdź co znajdzie
pobierz to potem tego kompa co na nim jesteś do każdego znalezionego sterownika w programie jest link do pobrania

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#19
Zord...on nie ma neta i tu jest problem...nic sobie nie ściągnie. Moje linki też prowadziły do takich programów lub do skanerów online.
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#20
no to napisałem co ma zrobić do tego net nie potrzebny
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości