Prevx 3 Safe Onliline -Wasze opinie :)
#61
Może ktoś używający Prevexa mi pomóć? Jeśli taki ktoś się znajdzie to proszę o zainstalowanie komunikatora WTW i sprawdzenia małej drobstki, a mianowicie skopiować coś z okienka rozmowy Y do okienka rozmowy X.
Odpowiedz
#62
@lubieplackiSmileSmilepodobno ten twój program dodali już do "białej"listy
Odpowiedz
#63
no to Ci heca, teraz działa. a już się zirytowałem, że mnie, klienta ( Wink ) fatalnie traktują.
Odpowiedz
#64
Działa bezzarzutu. Win7 x64

krzysiekx napisał(a):Może ktoś używający Prevexa mi pomóć? Jeśli taki ktoś się znajdzie to proszę o zainstalowanie komunikatora WTW i sprawdzenia małej drobstki, a mianowicie skopiować coś z okienka rozmowy Y do okienka rozmowy X.
Odpowiedz
#65
Prevx 3.0 with SafeOnline build 3.0.5.124 RC

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#66
Jakby komuś znudził się Prevx i mógł odstąpić licencję to bardzo chętnie przyjmę Smile
Odpowiedz
#67
Hehe poprosilem o wersje full na 2-3 dni i Prevx odpisal, zebym sobie przetestowal gruntownie wersje z facebookaGrin
Odpowiedz
#68
a propos licencji - jeśli dobrze wywnioskowałem to jeśli posiadam np. 2 komputery o tej samej nazwie (np. kubekODherbaty) to jedna (ta sama) licencja będzie działać na obu... należałoby to jednak najpierw sprawdzić - nie chcę nikogo wprowadzać w błąd.
pomogę ci przekroczyć znaną granicę bólu.
Odpowiedz
#69
bierni86 napisał(a):a propos licencji - jeśli dobrze wywnioskowałem to jeśli posiadam np. 2 komputery o tej samej nazwie (np. kubekODherbaty) to jedna (ta sama) licencja będzie działać na obu... należałoby to jednak najpierw sprawdzić - nie chcę nikogo wprowadzać w błąd.


Nie,będą wykorzystane 2 licencje.W panelu jest to widoczne,nawet przy 10kubkachODherbatyTongueTongueTongueTongueTongue
Amateusz napisz mi PM raz jeszcze bo dostałem pustą wiadomość
Odpowiedz
#70
lunaticdreams napisał(a):Nie,będą wykorzystane 2 licencje.W panelu jest to widoczne,nawet przy 10kubkachODherbatyTongueTongueTongueTongueTongue



Pierwszy cytat: #12
Cytat: I have 4 machines on 1 license key so I can add more to that license if I want to just to let you know!


Drugi Cytat: #15
Cytat: ...But I paid for 2 to begin with then added 2 more later on the same license so it was OK for me.



[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

pomogę ci przekroczyć znaną granicę bólu.
Odpowiedz
#71
Zle to napisałem,w przypadku 1 licencji na 5 PC,Każda aktywacja licencji jest liczona niezależnie od nazwy nawet jeśli nazwa systemu jest taka sama.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


A tu wasze licki

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#72
Lunaticdreams generalnie chodziło mi o to czy możesz podzielić się jedna licencją. Generalnie jakby ktoś mógł to proszę o info.
Odpowiedz
#73
amateusZ napisał(a):Lunaticdreams generalnie chodziło mi o to czy możesz podzielić się jedna licencją. Generalnie jakby ktoś mógł to proszę o info.

no mogę,zaraz dostaniesz PM,tylko
-nie rozdawaj dalej licencji(jak rozdasz dalej to i tak będę o tym wiedział i zablokuję ją)
-jak już ci się znudzi Prevx musisz mi napisać PM wtedy wyłącze twoją licencję
-w przypadku formata(i ponownej aktywacji licencji) itd też musisz mnie o tym powiadomić

Więcej licencji nie rozdaję
Odpowiedz
#74
Jak ktos jeszcze ma licke do prevxa full to chetnie sie wymienie jakas licencjaTongue
Odpowiedz
#75
Prevx 3.0 with SafeOnline build 3.0.5.126

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#76
Ciekawe czy naprawili znowu błąd z moim komunikatorem, mam nadzieję, że tak Smile

Jak jest z tymi licencjami w końcu? Mam jedną licencję na trzysta ileś dni i używam jej na jednej maszynie. Mogę zainstalować sobie PrevXa na drugiej maszynie i używać tego samego klucza licencyjnego? Jak sprawa w takim przypadku wygląda?
Odpowiedz
#77
Zależy na ile kompów masz licencję(w panelu masz to podane)jeśli masz na jeden komp to zainstalujesz tylko na 1 kompie nawet jeśli drugi komp będzie miał taką samą nazwę.
Odpowiedz
#78
Machines Licensed: 1 of 1- czyli nic nie da się zdziałać. A szkoda, PrevX to dobry soft.
Odpowiedz
#79
Ma ktos moze licke na niego?
Odpowiedz
#80
Ja mam swoją z powodu błędu Szanownego Pana Joe z Wildersów, dostałem lickę na rok. Tak mi się przynajmniej wydaje, zawsze możecie spróbować mojego sposobu.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości