Google Chrome
1. Jak usunac zakladke "Aplikacje"?
2. Jak usunac autouzupelnianie formularzy?
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
Prawym myszki na aplikacje i odznacz "pokaz skrot do aplikacji"
Autouzupelnianie formularzy odznaczasz w ustawienia>pokaz ustawienia zaawansowane>hasla i formularze
Odpowiedz
dzięki za szybka odp.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
Cos chrome zrobilo sie czułe,blokuje strone

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
Firefox ma to samo .
Odpowiedz
Na 99% sprawa dotyczy jakiegoś z wydawców reklam. Ostatnio podobna sytuacja była na 2 serwisach do jakich czasami zaglądam.

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
Ostatnio wyszła wersja dev x64 chrome.

Kod:
https://www.google.com/intl/pl/chrome/browser/canary.html
Wg testu peacekeeper wcale nie szybszy od x86 ver35

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
Zainstalowałam sobie Google Chrome dev 64-bit i ona chyba nie sprawdza aktualizacji. Sad Wpierw było okey, ale potem coś się zepsuło... Czy to normalne?

Ona bez rozszerzeń w teście acid osiąga wynik 100/100, a z rozszerzeniami, nawet jak je powyłączam: 97/100.

O edycji 64-bitowej GC piszą tutaj:
Kod:
http://blog.chromium.org/2014/06/try-out-new-64-bit-windows-canary-and.html


Skorzystałam z podanego przez nich linka. Czy zrobiłam coś nie tak?

Aha, nie mogę poprawnie zainstalować Google Chrome Canary 64-bit... Tylko z dev 64-bi mi się udało...
Kto pyta nie błądzi, ale błądzić jest rzeczą ludzką. Wink
Odpowiedz
Jeśli pobrałaś dev to wszystko grać powinno. A co dokładnie jest nie tak?
Testem ACID się nie przejmuj, ważne, aby strony wyświetlał się w porządku.

U mnie np. benchmarki wypadają słabiej, ale sama przeglądarka jakby szybciej działała.
Obecnie mam wersję 37.0.2031.2.
Odpowiedz
Z menu zniknęło: Google Chrome informacje...

Więc nie mogę ręcznie sprawdzić jej aktualizacji, ani wersji...

Wyłączyłam w Autoruns usługi od Google update, bo doradzili mi to na pewnym forum... No i usunęłam jej aktualizacje z harmonogramu zadań...

Wolę jak przeglądarka aktualizuje się wtedy, kiedy zechcę.

Dev ściągnęłam stąd:
Kod:
https://www.google.com/chrome/browser/index.html?extra=devchannel
Kto pyta nie błądzi, ale błądzić jest rzeczą ludzką. Wink
Odpowiedz
No to bez sensu taka porada moim zdaniem.. Chrome ma ciche aktualizacje po to, aby na bieżąco łatane były wykryte luki bezpieczeństwa chociażby.
Używanie w takiej sytuacji wersji dev mija się z celem.

U mnie też nie ma tego menu, ale da się sprawdzić wchodząc w przeglądarce pod adres:
Kod:
chrome://version
Odpowiedz
Okazało się, że jedna z usług aktualizacyjnych jest aktywna... Jednak czy aktualizacja dojdzie do skutku, skoro usunęłam ją z harmonogramu zadań? Jak nie, to jak to naprawić?
Kto pyta nie błądzi, ale błądzić jest rzeczą ludzką. Wink
Odpowiedz
Śmiech na sali aby google decydowało jakie mam mieć wtyczki włączone - właśnie wyłączył mi 2 wtyczki od kaspersky!!!
Odpowiedz
Niestety ale w ostatniej wersji zablokowali instalowanie rozszerzeń spoza Chrome Web Store. Instalować je można bodajże tylko w wersjach dev i cannary.
Odpowiedz
Google zaczyna walkę z piratami poprzez zablokowanie możliwości pobrania utorrentaWink

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
Hah, faktycznie walka na całego:crazy: , kopiuje link do innej przeglądarki i dawajj...
Odpowiedz
Ściągam linuksy przez torrenta, piratem chyba nie jestem Cool
Odpowiedz
Prawidłowo. uTorrent nie jest dobrym klientem Wink
Odpowiedz
To nie u każdego występuje i nie dotyczy każdej wersji.
Ogólnie wygląda na to, że Chrome sobie oszalał.
Odpowiedz
Ostatnia wersja Google Chrome oraz jego pochodne typu Chrominium powodują u mnie BSODy Cool
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości