Google Chrome

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Chromium w wersji 29

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Chrome DEV wersja 29

Kod:
http://clients2.google.com/service/update2/crx?response=redirect&x=id%3D{8A69D345-D564-463C-AFF1-A69D9E530F96}%26uc&ap=2.0-dev
Odpowiedz
Jakieś większe zmiany pod maską ?
Odpowiedz
Chyba same poprawki.
Odpowiedz
Tempo mnie rozwala, ale kurde brakuje mi tam dobrych wtyczek. Ciężko ustawić jej funkcjonalność Opery, a jeszcze trudniej zmienić przyzwyczajenia, które się nabyło.
Windows 10/11 Home x64 + Hard_Configurator + Windows Defender + router z firewall
Odpowiedz
Chodzą miny i legendy po necie o nowym silniku chroma "blink". Ciekaw jestem jak to będzie się sprawować Smile
ESET Smart Security 10
Odpowiedz
Gdzieś czytałem, że WebKit zbytnio ogranicza możliwości rozwoju Chrome''a w kierunku, w jakim Google zaplanował ten rozwój.

Aczkolwiek, osobiście uważam, że, wprowadzając silnik Blink, Google chce jeszcze bardziej uniezależnić ludzi od swoich usług.
...
Odpowiedz
W wersji DEV jest juz Blink ale różnicy względem Chromium to ja nie widzę.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
Póki co chyba tylko usuwają zbędny im kod z webkita (coś ostatnio było info, że 8 mln. linii kodu wywalili już). Moim zdaniem na początku stanie się lżejszy, a później... to już zależy co z tym zrobią.
Odpowiedz
Deweloperzy Chromium też zapowiedzieli oczyszczanie kodu. K*** M***!!! Jakby nie mogli tego zrobić wspólnie. Bo przecież Google musi mieć swój własny silnik.
Pewnie i jedni i drudzy usuną, przynajmniej częściowo, te same linijki kodu.
...
Odpowiedz
Ale Chromium nie zrywa z WebKitem, nadal będzie się na nim opierał.
Mogą czyścić np. z elementów, które były potrzebne Apple Safari.
Odpowiedz
Na chwile obecną Chromium i Chrome DEV maja ten sam numerek nie wiem co oni robią chyba nie czyszczą ze zbędnego kodu każdej wersji po kolei...
Odpowiedz
lukasamd napisał(a):Ale Chromium nie zrywa z WebKitem, nadal będzie się na nim opierał.
Mogą czyścić np. z elementów, które były potrzebne Apple Safari.

Fakt, Chromium nie zrywa z WebKitem. Myślałem o deweloperach silnika WebKit, a napisałem Chromium.
O, ten artykuł niegdyś czytałem:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Wybaczcie za pomyłkę Smile
...
Odpowiedz
Właśnie zauważyłem że Chrome bez żadnej informacji czy pytania podczas instalacji zaimportował sobie historie ( a kto wie co jeszcze) przeglądanych stron z Internet explorera...
Odpowiedz

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Chromium w wersji 30

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Chrome DEV wersja 30

Kod:
http://clients2.google.com/service/update2/crx?response=redirect&x=id%3D{8A69D345-D564-463C-AFF1-A69D9E530F96}%26uc&ap=2.0-dev
Odpowiedz
Cholewa, własnie zaktualizowałem irona do 28 i ten kruczek z przywróceniem starego menu nie działa
Odpowiedz
Zainstalowalem 2 dni temu Chrome i dodatki Nortona (toolbar i vulnerability protection) sie automatycznie zainstalowaly. Odinstalowalem Chrome i zainstalowalem ponownie po 2 dniach i dodatkow brak hmm

Reinstall nie pomaga, ale porazka... Ma ktos jakis pomysl?

Odpalilem narzedzie Norton AutoFix i wszystko smiga Smile
Norton Internet Security 2015

Intel Core i5 4690k @ 4.4 GHz
MSI GTX 970
4x4 GB RAM G.Skill 2400 MHz Cl10
Asrock Z97 Extreme4
XFX Pro Series Core 550W
Fractal Design Arc Midi R2
Crucial MX100 256 GB
Windows 10 Pro
Odpowiedz
Po aktualizacji do wersji 31, po zmaksymalizowaniu okna przeglądarki pojawia się czarny dwupikselowy pasek miedzy paskiem narzędzi a oknem przeglądarki. Przeinstalowanie nie pomaga. Windows 8.1 x64. Możecie to potwierdzić lub pomóc co z tym zrobić?
Odpowiedz
szczyputek napisał(a):Po aktualizacji do wersji 31, po zmaksymalizowaniu okna przeglądarki pojawia się czarny dwupikselowy pasek miedzy paskiem narzędzi a oknem przeglądarki. Przeinstalowanie nie pomaga. Windows 8.1 x64. Możecie to potwierdzić lub pomóc co z tym zrobić?

Na w7 x86 jest to samo. Nie udało mi się jeszcze znaleźć rozwiązania.
Odpowiedz
To nie występuje gdy pasek jest na innej stronie. Sam mam po lewej i wszystko gra.
Gdy dałem na dół, faktycznie jest coś czarnego.
Odpowiedz
Odnośnie omawianego problemu:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości