Avira AntiVir Premium 10.0.0.597i Security Suite 10.0.0.53
#1

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#2
Nie ma Hipsa, nie ma sandboxa więc taki sam pakiet jakrok temu, 2 itp. Dalejsam Av z gołym Fw i jeszcze produkt płatnylol. Takie Comodo jest kompletnym produktem , spełnionymza free z większą ilością warstw ochronnych . No nic a nic Avira się nie podnosi, stoi w miejscu a ma jeszcze trochę pomysłów które można wdrożyć. Takie Comodo, Kaspersky możemieć takie podeście,że nic nowego nie wprowadzić, małe poprawki bo ma wszystko Av, Fw z Hipsem, sandboxa, brakuje tylko wirtualizacji, nic nowego się nie wymyśli a Aviradalej to samo 100 lat za murzynami. Oni wprowadzą Hipsai sandboxa chyba ostatni. Kasper już w wersji 7 miał Hipsa 3 lata temu, Comodo też dawno a oni jeszcze się go nie dorobili<lol2> Niech się lepiej do roboty wezmą.Wink
No Chyba,że wiedzą ,że sobie nie poradzą, nie czują się na siłach więc nie robią ,aby z siebie pośmiewiska robić to rozumiemGrin
Odpowiedz
#3
Widzę Likwidator że nie przepadasz za Avirą,TongueTongue
Z Avirą jest jak z VW,
Odpowiedz
#4
Nie oto biega, tylko siędziwię jak możnarobić to samo, odgrzewać kotlet w rok w rok, bez jaj. Taki zestaw się sparwdzał parę lat temu. A oni nicsobie z tego nie robią. Hips klasyczny już wiele produktówwprowadziło i zamiast też to wprowadzićnie czynią tego, a wiedzą,że to jest potrzebne w celu zwiększenia bezpieczeństwa. Sanddbox pierwszy wprowadził z pakietów K, Comodo wie o co biega i już za nim też go wprowadziło, tak samo Avast, nie udolnie, ale chociaż się postarali, poszli do rozum do głowy, a ze strony Aviry 0 reakcji i jak kupić taki pakiet, skoro darmowe są lepsze sporo i nic nie płacisz. Niech się nie zdziwią,że nie będą ludzie kupować ten produkt, za co jak tam są warstwy ochronnektóre się sprawdzały dobre parę lat temu , teraz jako IS nie zdaje egzaminu, czysty,ażza bardzo ograniczony standard , nie wiem na co oni czekają, bo nie wierzę,że się nie mogą wyrobić jak inni potrafią, kasę mają więc maja fundusze na takie nowe technologię, chyba,że maja słabych programistów i rzeczywiście nie czują się na siłach. Wstyd wydawać wersje w wersje praktycznie tą samą tylko w innym pudełku, sam zobaczWink
Odpowiedz
#5
LikwidatoR napisał(a):. Wstyd wydawać wersje w wersje praktycznie tą samą tylko w innym pudełku, sam zobaczWink

Pewnie szykują się na kolejną wojenkę TongueTongueTongue
Odpowiedz
#6
możliwe że mają swoją filozofię która rozwijają mimi krytyki
jestem ciekawy jaka będzie wykrywalność tej nowej wersji w porównaniu ze starą
na razie nie będę ich krytykować poczekamna jakieś testy
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#7
czy w wersji Free dostępny jest ten cały HIPS-ProActiv?,czy nie?,bo jak nie to po cholerę instalować.....jak to samo jest co wcześniej.....

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

]
AVTongueanda Cloud Antivirus
On Demand:MBAM Free,SuperAntispyware Free
IPS:Geswall+reguły Pro
System Restore:Comodo Time Machine
Win Worms Doors Cleaner, Seconfig
Odpowiedz
#8
Nie,tu jest temat o Premium i SS
Odpowiedz
#9
Uruchomilem kilka wirusow i Proactiv nie zareagowal.
Odpowiedz
#10
A jak z aktualizacją będzie automatyczna czy tak jak ostatnio trzeba instalować na nowo?
Odpowiedz
#11
Czy to normalne że po 1h 21min podczas skanowania mam dopiero 6.7% ? Konfigurowałem Avire z linku Platiego ...
Może mógłby ktoś zapodać konfiguracje Aviry Premium 10 ?
Avira9 skanowala mi za pierwszym razem max 20-30min a tutaj trochę dziwne ...
Procek 2.7 c2d
4gb ram
250gb dysk z czego 66gb zajęte danymi
Odpowiedz
#12
Mi skanowała bardzo szybko,szybciej od 9 ale mówię o wersji Free
Odpowiedz
#13
Jak ktoś ma wersje Premium niech mi zapoda plik z konfiguracją Smile

Nakręciłem jak wygląda moja konfiguracja luknijcie czy wszystko jest dobrze ustawione

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#14
Przecież Avirucha zawsze górowała w testach pod względem prędkości skanu, zawsze ją pod tym kątem wychwalano. Masz jakiś wielki dysk czy też coś zbabrali w tej nowej dziesiątce? A co w ogóle oprócz skinu się zmieniło, poprawili wykrywalność?
Odpowiedz
#15
3h 41 min i skan dalej idzie O.o procent 6.7%
Wracam do wersji 9 niestety ;/
Nie chce mi się zmieniać systemu żeby sprawdzić czy byłoby ok
Odpowiedz
#16
A to był właściwy skan czy poszukiwanie ukrytych obiektów?

Bo ja miałem tak z ukrytymi obiektami, gdy komputer był połączony z interentem (mam nerwostradę więc nie zawsze tak jest) to Avira się zacinała i nic nie dało się zrobić, problemu nie było gdy komputer był bez połączenia.

No ale to było kiedyś, teraz jest wszystko OK.
Odpowiedz
#17
Normalny "scan system now"
Konfiguracje swoją nakręciłem i podałem post wczesniej
Możesz luknąć czy aby wszystko ok z nią.
Odpowiedz
#18
A spróbuj jeszcze na "firmowych" ustawieniach?
Odpowiedz
#19
jakiś macie bałagan w systemie bo u mnie avira chodzi tak jak przed update
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#20
to dlatego że naziści ją robili i na polskich systemach nie działa poprawnie
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości