ESET NOD32 v4 - wersje stabilne
#1
dostępna jest stabilna wersja produktów ESET 4.2.35
Changes in 4.2.35.0:
Fix: Issues with HTTP scanner with longer domain names ( support for length of domain name to 256 characters)
Fix: Issues after PC restart when firewall system integration is "only scan application protocols"
Fix: When ESS installed with disabled FW, dialog about trusted networks not displayed
Fix: Installation of ESS using Remote Desktop; after selecting firewall''s "Interactive mode", the session will interrupt
Fix: Long file name makes trouble with logs in "document protection enabled" mode
Fix: Scan profile settings not retained after reinstallation
Fix: Open ESI log of EAV doesn''t work on Microsoft Windows NT4.0
Fix: Not possible to save EAV''s ESI log and export service script on Microsoft Windows NT4.0
Fix: Wrong settings imported from ESS configuration cause problems in EAV
Fix: All ESI logs are lost after upgrade from V4 to V4.2
Fix: Impossible to delete the on-demand Scan Log in ESS
Fix: Fixed ceasing of scan tasks when logged in as standard user
Fix: Minor issues with Trusted zone conversion from older to newer version
Fix: Unification of behavior when disabling some parts of EAV/ESS/EMS in the main settings window
Fix: Possible to delete log of a running on-demand scan
Fix: X64 Vista + win7: UAC appears when opening ESI log from ESS/EAV GUI


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


download

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


oczywiście jak zwykle wersja trial nie chce się aktualizować...
Odpowiedz
#2
Na podanej stronce jest chyba wersja : 4.0.468 ?
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#3
jest 4.2 jak na obrazku Tongue
Odpowiedz
#4
Ok.a co do Triala... jak wpiszesz kluczyk to Ci się będzie aktualizowałaTongue
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#5
Czemu są same fixy, nie ma nic z new!?
Odpowiedz
#6
Nie narzekaj...bardzo przyzwoity sofcik...z innymi dodatkami godny polecenia.
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#7
tylko promo mało na niego
Odpowiedz
#8
Bo po co wprowadzać coś nowego gdy jeszcze się starego nie dopracowało do końca.
Odpowiedz
#9
Krzysiu nie wprowadzaj celowo(?) ludzi w błąd...bardzo dobry i godny polecenia antyvirekSmile
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#10
Czy ja mówię, że jest zły? Na chłopski rozum coś musiało być nie tak jeśli teraz coś naprawili. Więc jeśli znaleźli jakieś niedoróbki we wcześniejszej wersji to najpierw powinni je naprawić a dopiero potem wprowadzać coś nowego.
Odpowiedz
#11
Zresztą changelog trochę ubogi jak na skok 4.0->4.2
Odpowiedz
#12
w końcu się doczekaliśmy po polsku wersji 4.2

ESET Smart Security 4.2.40
Changelog:

• Fixed issue with missing drive in the warning bubble for detected infiltrations on Windows NT
• Fixed issue when a standard user (with UAC enabled) could not stop the on-demand scanner when run as administrator
• Fixed issue with crashes of the ESET engine on multi-core machines with SSL scanning enabled
• Fixed issue with intermittent crashes of Windows Live Mail and integration with WLM enabled
• Fixed issue with perpetual SysInspector log generation when requested via ESET Remote Administrator
• Fixed issue with crashes of GUI in specific situations when using authentication against the ESET Authentication Server
• Fixed issue with dropped specific broadcasted UDP packets causing inability to browse network on Windows 2000 and XP

ESET NOD32 Antivirus 4.2.40
Changelog:

• Fixed issue with missing drive in the warning bubble for detected infiltrations on Windows NT
• Fixed issue when a standard user (with UAC enabled) could not stop the on-demand scanner when run as administrator
• Fixed issue with crashes of the ESET engine on multi-core machines with SSL scanning enabled
• Fixed issue with intermittent crashes of Windows Live Mail and integration with WLM enabled
• Fixed issue with perpetual SysInspector log generation when requested via ESET Remote Administrator

SET NOD32 Antivirus

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

ESET Smart Security

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#13
Do niedawna mój ulubiony(obok Nortona) sofcik...
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#14
eset nod, nie dziękuję są lepsze od niego programy
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#15
No cóż, changelog pokazuje brak znaczących zmian, jedynie firewall w ESS został trochę ulepszony, a reszta zmian to zwyczajne łatanie dziur. Ciekawe kiedy pojawi się wersja 5. Wg mnie ESET zmierza w złą stronę, robi się za bardzo elitarny, pakiet smart security w porównaniu z pakietami innych firm (gdy patrzymy na dodatkowe funkcje i moduły) wypada dość ubogo. Jeśli nie chcą pracować nad wodotryskami i dodatkowymi funkcjami, to niech przynajmniej nad cennikiem popracują, bo jest za drogo.

NIS 2010- 149 zł (1 komputer)
ESS- 169 zł ( 1 komputer)
NIS 2011, DefenseWall Personal Firewall 3
Odpowiedz
#16
ja go sobie zainstalowałem ale to raczej żeby obadać i za jakiś odinstaluje nadal mi muli nie włączałem zaawansowanej heurystyki ale na niektórych plikach daje ppm i nodzik przez kilka kilkanaście sekund zajmuje 50% mocy procka :/
Odpowiedz
#17
To najbardziej przereklamowany soft z jakim miałem do czynienia.
Przereklamowany nie znaczy zły, ale są lepsi. A mit o lekkości jest już tylko mitem.
Odpowiedz
#18
Witam

Mam kłopot z Nod32 tzn jak wyłączyć krótkie skanowanie przy rozruchu systemu ?
Przez jakąs minutkę piszę trwa przygotowanie skanowania a to przymula mi start reszty programow co są w trayu ...

Może ktoś wie jak o wyłaczyć ?
Grzebałem w ustawieniach ale zmieniałem tylko opcje aby lepiej wykrywało np Potencjalnie niebezpieczne aplikacje itp
Odpowiedz
#19
Włącz widok zaawansowany, następnie w zaplanowanych skanowaniach odznacz skanowanie po zalogowaniu.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości