SpyShelter Free / Premium
#1
Nowy Programik przeciwko Keyloggerom

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Puzniej zainstaluję.

Dla chcących przetestować swoje zabezpieczenia przeciwko Keyloggerom
Pobieramy i testujemy

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


GrinGrin

Aigle z wildersów sprawdził jak Gw I Cis dają sobię radę

"GesWall

Keylogging --- Pass
Webcam --- Fail
Screen Capture-- Pass
ClipBoard --- Pass
System Protection( must run it as admin) -- Pass
Sound Record--- buggy

CIS v4

Keylogger, Web cam logger and Clipboard logger --- FAIL
System Protection --- Pass
Sound logger --- buggy

"
TongueTongueTongueTongueTongueTongue
Odpowiedz
#2
DW - keylogging pass, webcam chyba fail, screenshot pass, clipboard - wywala komunikat - pass, ochrona pass, sound, nie wiem.
Odpowiedz
#3
Puzniej sprawdzęjak to u mnie wygląda


BTW Test Vipre

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#4
Więc CIS 4 tak wypadł:
Na ustawieniach Internet security
keylogging-PASS
webcam capture-fail
screenshot -PASS
system protection -PASS
sond record -fail

Zapewne ręczna konfiguracja dała by lepszy wynik , ale nie bawiłem się na razie.
Odpowiedz
#5
Dziala pieknie wersja testowa blokuje wszystkie przezemnie testowane keyloggery komercyjne oraz popularne testeryw nowej wersji 3.3 przechodzi dodatkowo testy zemama leak tester, zapowiada sie nieźle
SpyShelter Premium + Avast Free
Odpowiedz
#6
Szkoda że nie ma promo na ten soft,ale było na zemanę a to jedno i to samo
Odpowiedz
#7
lunaticdreams napisał(a):Szkoda że nie ma promo na ten soft,ale było na zemanę a to jedno i to samo


Nie sądze, prawie robi wielką różnice. SS łapie dużo więcej keyloggerów.
Nowe testy jednego z łajldersów:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


sam uzywajac kiedys wersji trial zemanay pytajac dlaczego nie wykrywa danego keyloggera odpowiedz byla: "nie jest wazny" hmm

Wersja 3.5 wnosi nowy moduł z ochroną sll i nie tylko, dodajac fakt współpracy z 64 bitami mozna smialo powiedziec ze jest nowy krol na rynku anty keyloggerow. Cena troszke zaporowa jakby byla nizsza to bylby hit
SpyShelter Premium + Avast Free
Odpowiedz
#8
Możliwe ale Prevx którego teraz używam wraz z zemaną też jest świetny.
Jeśli znajdzie się Promo na spy sheltera to oczywiście spróbujęSmile
Odpowiedz
#9
oczywiscie nie tylko sproboj ale polecam ci go uzywac ja sie skusze niedlugo na pewno narazie testuje doglebnie i jestem pod wrazeniem blokuje nawet kernelowego powered keylogger''a
jedna adnotacja odnosnie prevx''a testy jakie mozna zobaczyc sa na popularnych programach wg mnie przy wlasnych kompilacjach (niepublicznych) tzw custom compile wyjdzie slabosc prexv''a i tutaj SS wygrywa. Ale jeden wniosek i tak pozostaje ten samdla 100% ochrony najlepiej nie wlaczac komputera Smile
SpyShelter Premium + Avast Free
Odpowiedz
#10
Elektron...nie wymądrzaj się pseudonaukową dialektykąTongue
Żadna słabość PrevX-a na razie nie "wyszła"...więc nie ma co gdybać...
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#11
jakbyś nie zauważył - spyshelter to typowyantikeylogger w przeciwieństwie do prevx''a - co oczywiście nie znaczy, że jest shitem, wynik z wildersów imponujący trzeba przyznać.
pomogę ci przekroczyć znaną granicę bólu.
Odpowiedz
#12
Chciałbym wiedzieć jakie masz podstawy wiedzy żeby mnie atakować.
Nie mam czasu zbyt wiele na postowanie tutaj ale jak znajdę to albo wynajde dla Ciebie specjalnie tester ktorego prevx nie przejdzie.
Jeśli nie znajdę to napiszę sam. To, że coś nie wyszło nie znaczy że nie istnieje oznacza jedynie, że jeszcze nie wyszło Smile

Mam wrażenie, że mnie nie zrozumiałeś moim celem nie jest atakowanie prevxa bo uważam go za bdb produkt. Po prostu nie ma idealnego rozwiązania stąd trzeba nieraz stosować naraz 2 lub nawet 3 zabezpieczenia. (Hardcoreowcy używają nawet więcej naraz zainstalowanych)


Meir napisał(a):Elektron...nie wymądrzaj się pseudonaukową dialektykąTongue
Żadna słabość PrevX-a na razie nie "wyszła"...więc nie ma co gdybać...
SpyShelter Premium + Avast Free
Odpowiedz
#13
Elektron napisał(a):Chciałbym wiedzieć jakie masz podstawy wiedzy żeby mnie atakować.
Nie mam czasu zbyt wiele na postowanie tutaj ale jak znajdę to albo wynajde dla Ciebie specjalnie tester ktorego prevx nie przejdzie.
Jeśli nie znajdę to napiszę sam. To, że coś nie wyszło nie znaczy że nie istnieje oznacza jedynie, że jeszcze nie wyszło Smile

Mam wrażenie, że mnie nie zrozumiałeś moim celem nie jest atakowanie prevxa bo uważam go za bdb produkt. Po prostu nie ma idealnego rozwiązania stąd trzeba nieraz stosować naraz 2 lub nawet 3 zabezpieczenia. (Hardcoreowcy używają nawet więcej naraz zainstalowanych)

Elektronie...nie ucz ojca robić dzieciWink...tutaj każdy używa kilku softów...to nie jest fajansiarskie forum...ale masz rację nastąpił chyba błąd w przekazie i źle zinterpretowałem Twoje słowa...oczywiście,że nic w 100% nie zabezpiecza...

BTW.Jakie mam podstawy wiedzy ?
Z wykształcenia jestem : historykiem...a z zamiłowania : fanem gimnazjalistekGrinGrinGrin
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#14
Program w tłumaczeniu PanowieSmile
Odpowiedz
#15
Lunatic...rozumiemy się bez słówWink...zapisuję się jako PIERWSZY do listy kolejkowejTongue
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#16
SpokoSmile
Program naprawdę jest dobry.....
Wali pytaniami co chwilę
Odpowiedz
#17
to ja drugi jak coś Wink
pomogę ci przekroczyć znaną granicę bólu.
Odpowiedz
#18
Spoko,jak na razie czekam na info od nich.
Odpowiedz
#19
daj znać i mnie bo to ciekawa aplikacja
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#20
Zrobiłem tłumaczenie wysłałem im i zaakceptowali
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 9 gości