"Agenci zła" i Radio Maryja
#1
Nawet siły niebieskie i przychylność wszystkich świętych nie pomogły...pod atakiem "sił zła" padł bastion nieomylności i prawdy objawionej...znaczy się Radio Maryja Smile Radio była chyba tak bardzo pewne siebie, że fałszywy portal Radia Maryja spokojnie egzystował w sieci przez kilka tygodni...i nie byłoby pewnie zbyt dużego hałasy, gdyby nie to, że oszuści wyłudzali wpłaty na fałszywe konta bankowe RM.
Więcej tu

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#2
Ale problemGrin...emeryci-emigranci z Miami i Aspen-raz dwa wesprą datkami Ojca-dyrektora...i będzie gitGrin
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#3
"Zdaniem ojca Tadeusza Rydzyka, za oszustwami stoją „siły antykatolickie i antypatriotyczne”, a fałszywą stronę internetową założyli „agenci zła” (Fot. PAP/Tomasz Wojtasik)"

........wiedział co powiedział ten Tadzio,pokarm na chore mózgi bereciarek.


A tym "oszustom" Gratuluję
Odpowiedz
#4
I to jest koronny dowód na to, że Internet to dzieło Szatana!

Nareszcie wyrolowali Ojca Tadka, szkoda tylko, że kosztem tych starych, głupich fanek.
Odpowiedz
#5
Nie ma się co denerwować Lunaticu....każdy z nas chciałby sobie tak radzić w biznesie jak onTongue...z taka kasą wiesz jakie można miećżony i narzeczoneGrin !!???
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#6
Ciekawe kiedy Rydzyk wyskoczyze swoją przeglądarką internetowąTongueTongueTongueTongueTongue
nazwa robocza "Mochersearch"
w opcjach
-blokada "złych stron"TVN i td

Rydzyk jako dostawca internetu
Odpowiedz
#7
czekajcie bo się pogubiłem - to ci oszuści to którzy w końcu? GrinGrinGrin
Odpowiedz
#8
U mnie we Wrocku...jest taka grupa panów po 50 zawsze siedzą w Rynku(a więc nie pracująGrin)...z JAKIMI oni licealistkami się prowadzają !!! SZOK !!! Mówię Wam : kaska rządzi wszędzie...a kobiety lubią nie tylko brązGrin
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#9
Pewnie znasz, a może i byłeś przy tym, bo to podobno historia z Breslau:
Informatycy poszli do knajpy. Sąsiedni stolik zajęli zbudowani goście: grube karki, złote łańcuchy, kluczyki od beemek itp. Informatycy, siedzieli cichutko, starali się nie zwracać na siebie uwagi i niegłośno rozmawiali. Jeden dostał na komórkę telefon z problemem. Gadał chwilę ale w końcu zdenerwowany krzyknął: "to zrób mu killa, jak inaczej nie możesz!"
Za chwilkę goście z sąsiedniego stolika zbierali się do wyjścia. Jeden odwrócił się do informatyków i powiedział uprzejmie:
"szacuneczek panowie!"
Odpowiedz
#10
asg napisał(a):Pewnie znasz, a może i byłeś przy tym, bo to podobno historia z Breslau:
Informatycy poszli do knajpy. Sąsiedni stolik zajęli zbudowani goście: grube karki, złote łańcuchy, kluczyki od beemek itp. Informatycy, siedzieli cichutko, starali się nie zwracać na siebie uwagi i niegłośno rozmawiali. Jeden dostał na komórkę telefon z problemem. Gadał chwilę ale w końcu zdenerwowany krzyknął: "to zrób mu killa, jak inaczej nie możesz!"
Za chwilkę goście z sąsiedniego stolika zbierali się do wyjścia. Jeden odwrócił się do informatyków i powiedział uprzejmie:
"szacuneczek!"

GrinGrinGrin
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#11
Witam!Moze ci :Agenci Zła"lepiej wykarzystaja ta kase niz "Ojciec Tadeusz"
Odpowiedz
#12
Rydzyk jest największym złemTongue Trzeba go ukrzyżować lub spalić na stosie, ewentualnie zapakować do worka i wrzucić do wisły, naciągacz i oszustSmile
Odpowiedz
#13
i dobrze im tak
oszuści wyrolowali oszustaSmile
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#14
Chłopcy,chłopcy...nie bądźcie śmieszniGrin...jestem pewien,że Tadzik nie stracił nawet złotówki ze swoich prywatnych kontGrin
A swoją droga ciekawe jakie dziewczyny go obsługująTongue?
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#15
zboczone

a teraz cicho, bo się zalogował: Proboszcz Lucyfer
Odpowiedz
#16
Dlaczego : zboczone ??? W końcu : nic co ludzkie nie jest nam obceSmile
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#17
Ludzkie nie, ale Luckie tak (Proboszcz Lucyfer)
Odpowiedz
#18
Nie przesadzaj...ksiądz też facet...a poza tym tera dużo facetów idzie na księży...lekka i dobrze płatna fucha i o emeryturę nie musisz się martwić...sam mam takiego kolegęTongue
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#19
Ja nie o księżach tylko o Lucku.
Księżom, jak najbardziej niczego nie żałuję GrinGrinGrin
Odpowiedz
#20
A ja im żałuję...skur...... jeżdżą dobrymi gablotami,jedzą w wypasionych lokalach,biorą jak chcą fajne dupy z miasta...a przecież ślubowali ubóstwo !!!
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości