Router Do Noestrady
#1
Witam,
Szukam jakiegoś w miarę dobrego Routera do Neostrady(nie musi to być jakaś rewelka)Tongue
znalazłem cuś takiego

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Sprzedawca pisze że jest to
"Router bezprzewodowy TD-W8901G laczy w sobie funkcje firewalla, routera, modemu ADSL i punktu dostepowego"

Czyli jeśli dobrze kumam to modem od Neo Będę mógł wyrzucić,bo to urządzonko posiada już go w sobie,czyli bezposrednio jest podłączane do wtyki od TP.

Dodam że ma być to Prezent dla Bratanicy i wymyśliłem sobie że kupię jej router bo niema a posiada lapka.SmileSmile

Zastanawiam mnie jeszcze jedno a mianowicie jak to wygląda w realu z tą siecią bezprzewodową,Czy lapek złapie sieć z odległości 20-30 metrów?
Odpowiedz
#2
ja bym sobie kupił linksysa któregoś
np ten ten co podałem sie niestety nie nadaje
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#3
modemu od neo nie będziesz potrzebował a co do zasięgu to sprzedawca podaje że do 300m w terenie otwartym a w pomieszczeniach do 100m ale do 30m powinno działać.. najlepiej byłoby to sprawdzić..
Odpowiedz
#4
czyli w terenie otwartym do 300 metrów więc 30 metrów powinno złapać spokojnie,
Odpowiedz
#5
Kup jakiegoś PentagramuWink
Odpowiedz
#6
mam ten router tp lint td-w8901G pod neo/netia i działa jak natura chciała. kupuj a wydaje mi się, że nie pożałujesz, z podłączeniem nie będzie problemu Wink nie za drogi a dobry, z wifi nie ma problemu - gdyby był zawsze możesz na alledrogo dokupić antenkę
Odpowiedz
#7
lunaticdreams a może zaopatrz się w ten jeśli masz troszkę kasy

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

sam kiedyś miałem na niego chrapkę Smile
Odpowiedz
#8
takie kupił mój szwagier i jest bardzo zadowolony
ja mam do kablówki linksysa wrt54gl i jest także ok
firma jak najbardziej jest ok
polecam
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#9
Kupię taki do 100 nie więcej bo nie wiem ile ten sprzęt u Bratanicy Pożyje(mały NiszczycielSmileSmileSmileSmile
krzysiekx napisał(a):mam ten router tp lint td-w8901G pod neo/netia i działa jak natura chciała. kupuj a wydaje mi się, że nie pożałujesz, z podłączeniem nie będzie problemu Wink nie za drogi a dobry, z wifi nie ma problemu - gdyby był zawsze możesz na alledrogo dokupić antenkę

Krzysiekx a jak w tym routerze ma się sprawa z zasięgiem,
Odpowiedz
#10
ja mam zasięg w całym mieszkaniu, router jest na biurku, mysle ze jak dalbym go gdzies wyzej na szafke np to bylby jeszcze lepszy zasieg
Odpowiedz
#11
Polecam tego TP Linka z pierwszego postu - czasami przytnie się trochę panel zarządzania ale nic nie przeszkadza w korzystaniu. Stabilnie, na standardowej antenie bardzo duży zasięg - można go zwiększyć wymieniając antenę.

Tanio - solidnie.
Odpowiedz
#12
Widzicie nawet admin się ze mną zgadza - czyli godny polecenia.

Jest tam taki jakby problem: jeśli sobie dobrze nie skonfigurujesz to na oświecenie lampki adsl trzeba dość długo czekać. ale wystaczy w ustawieniach bardzo prosto zmienić jedną opcję aby zapalała się po kilku minutach. więc nie widzę przeszkód w zakupie, jak Jarek mówi, tani i dobry.
Odpowiedz
#13
a czemu on ma tylko 1 mega uploadu ?
Odpowiedz
#14
Bo jest w b/g.
Odpowiedz
#15
jak już wybierzesz to daj pan znać na co żeś się skusił.
Odpowiedz
#16

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


tego kupię,Grin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości