Premiumdusimisieć
#1
Chciałbym uzywać AntiVir ale jest kilka przeskód.
1) chciałbym uzywać wersji PREMIUM bo wydaje mi się, że to nie jest to samo co CLASSIC; jest lepsza itp.
Jednak po jej zainstalowaniu dusi ona mi połączenia z siecią tak, że inne programy łączą sie bardzo, bardzo słabo lub w ogóle.
Wydaje mi się, że może on zamyka jakieś porty czy coś takiego.
Czy na to mógłby mi ktoś poradzić ?
Jeśli tej sprawy się nie rozwiąże, to nie będę mógł używać tej wersji. Sam AntiVir (w tej wersji) pobiera aktualizacje okey.

2) natomiast wersja CLASSIC nie blokuje mi sieci ale za to nie aktualizuje się automatycznie tylko muszę za każdym razem ręcznie. A chciałbym żeby AntiVir aktualizował się automatycznie sam. Jeszcze lepiej byłoby gdyby sam sprawdzał dostępność aktualizacji co np.3 godziny, a nie tylko raz na 24h.

Proszę o pomoc - poradę


wszedzie wpieprzają się te cholerne reklamy.
ostatnio uciekłam z interii na onet. jeszcze tylko tam tego mniej.
Odpowiedz
#2
Więc tak, zainstalowałeś wersję Premium czy Securisty Suite ?


Rocky napisał(a):A chciałbym żeby AntiVir aktualizował się automatycznie sam. Jeszcze lepiej byłoby gdyby sam sprawdzał dostępność aktualizacji co np.3 godziny, a nie tylko raz na 24h.

Da sie to ustawić ręczeni w Sheulderze Smile

Tworzysz np. 5 zadań aktualizacji, każdy o innej godzinie

pzdr!
Odpowiedz
#3
Mam teraz ta wersję Classic - darmową i po aktualizacji zamknął mi port (jakiś) i qTorrent pokazyuje nie najlepsze połączenieSad
Co mam zrobić , gdzie można otworzyć te porty? Szukałem we szlekaich ustawieniach i nic nie widzę. :roll:
Moge używać innego antyvirusa ale tem mi sie dość spodobał bo jest mały, lekki i nie trzeba go krakować.Tylko tak jest, że jak jest jedno to nie ma drugiego i tak wkoło. :zły:


dobraIdea .
już mam. znalazłem :wink:
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości