Oprogramowanie zabezpieczające pendrive
#1
Czy używacie czegoś do blokowania syfów w autorun.inf na pendrive ? Co lepsze Flash Disinfector czy USB Vaccine od Pandy?
Odpowiedz
#2
Wasza Lordowska Mać a po co?wyłącz Autorun i styka
Odpowiedz
#3
No właśnie podobno niekoniecznie. Wiewiórki ćwierkały, że są wiry, które się ładują przez jakiś windowsowy ficzer do montowania napędów w USB, który jest ważniejszy niż odpalanie autorunów.
Odpowiedz
#4
Prawdę żekłszy masz rację.
Odpowiedz
#5
Cóż więc rzeczesz, jakąż radę dasz mi, abym soft zacny wybrał?
Odpowiedz
#6
Zacny Lordzie toć Powiadam wybierz Defensewaldemara
Odpowiedz
#7
Takżem myślał nad zacnym Waldemarem z Defensowa, ale jakiż kompanów mu do drużyny skoptować? Chociaż Grześ Waldemar również wydaje się być całkiem zacny... Tylko trochę do profesji go przyszkolić...
Odpowiedz
#8
moim domowym królewstwie garnkow i sztućcy, króluje Geswall Giermek aczkolwiek Lordzie pamiętaj obsłużenie gonie jest wcale proste.
Odpowiedz
#9
A jakie ściany ogniste twoje domostwo posiada? Czy giermek sam jako przedmurze przeciwko złu tego świata występuje?
Odpowiedz
#10
Zwą go Linux - mężny rycerz który niczego się nie boi, mało stara się go poznać - większość się Go boi... Trzyma piecze, trzyma rękę w pojedynkę walczy mieczem.
Odpowiedz
#11
A zabezpiecza otwarte mosty mosiężną bramą ?
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#12

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#13
Jam używam w mym domostwie Flash Disinsector i infekcje z pendrajwów mi niestraszne. A do Defensewaldemara jako ścianę ognistą polecam Outposta Free. Do tegoż zestawu jakiś skaner na żądanie: Malwarebytes Panie!
Odpowiedz
#14
A jakże sprawa się przedstawia z szóstym zmysłem ściany ognistej outposta? Trzeba go stłumić alkoholem, by wpływu na poczynania Waldemara nie miał, czy też zmysłem swym dobitnie go wspomoże w walce z potworami czeluści internetu?
Odpowiedz
#15
"literackie" Grin dobre
wystarczy chyba FlashDiscinfector, antywirus by wyłapał co tam siedzi

Ostatnio ja złapałbym jakiegoś online-game''a - dostałem go gratisowo ze szkoły, przywlokłem goz komputera z ESS Business Edition. Najpierw sprawdziłem na Fedorze czy coś jest, no i było.
Odpowiedz
#16
Hips protection w wyżej przezemnie wymienionej ścianie ogniowej wyłączyć zdołałem, zbyt upierdliwy jak na mój gust, bez tego oba wyśmienicie radzić sobie będą, czy to ogniowa ściana Outpost czy też Defensewaldemar.
Odpowiedz
#17

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#18
Cytat: Czy używacie czegoś do blokowania syfów w autorun.inf na pendrive ? Co lepsze Flash Disinfector czy USB Vaccine od Pandy?

Jest taka piosenka,szczególnie dla leniwych...(mam ich dobitniej nazwać?) i sa w niej takie słowa " Ale to juz było ".

Dlatego najpierw przeszukaj to forum a dopiero potem zadaj pytanie.
Odpowiedz
#19
Ja używam Autorun Protector, bardzo dobrze się sprawuje i nie trzeba go instalować (bo Pandę już tak).
Odpowiedz
#20
Gnome napisał(a):Ja używam Autorun Protector, bardzo dobrze się sprawuje i nie trzeba go instalować (bo Pandę już tak).


Autorun Protector działa skutecznie tylko na NTFS:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości