Problem z automatycznym startem NIS
#1
Witam
Zainstalowałem NIS 2010 i mam problem, ponieważ program nie włącza się wraz ze startem Windows.
Ponowna instalacja nic nie dała.
Włączyłem program w TuneUP, lecz przy włączaniu systemu uruchamia się program i na ekranie jest widoczne główne okno ekranu (wygląda to na aktywną aplikację na ekranie głównym).
Odpowiedz
#2
Odinstaluj tym,

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Przeczyść system TuneUpem, wyszukaj czy nie zostały jakieś wpisy w rejestrze i katalogach.Potem czy nie zostały sterowniki w system 32.Zainstaluj ponownie. Pamiętaj, żeby dwukrotnie zrestartować komputer przed ponowną instalacją.
NIS 2011, DefenseWall Personal Firewall 3
Odpowiedz
#3
Niestety dalej mam to samo.
Czyściłem rejestr, usunąłem wpisy ręcznie i TuneUp i dalej to samo.
Chyba zmienię pakiet.
Odpowiedz
#4
A próbowałeś Norton Removal Tool?
Masz jakieś inne softy zabezpieczające na kompie? Windows Defender włączony? Instalujesz najnowsza wersję z oficjalnej strony? Możesz wkelić menadżer zadań z procesami?
NIS 2011, DefenseWall Personal Firewall 3
Odpowiedz
#5
Używałem Norton Removal Tool.
Pobierałem z dwóch źródeł NIS 2010.
Również zainstalowałem wersję z oficjalnej strony.
Windows Defender wyłączony.
Inne softy zabezpieczające - brak (ewentualnie Spybot z wyłączoną ochroną w czasie rzeczywistym).
Odpowiedz
#6
A próbowałeś włączyć funkcję "early load" w ustawieniach?
Możesz znaleźć ten proces->ccsvchst.exe na komputerze?
NIS 2011, DefenseWall Personal Firewall 3
Odpowiedz
#7
Wczesne ładowanie odpowiada za wyłapywanie wirusków w czasie ładowania systemu Wink.
Odpowiedz
#8
"ccsvchst.exe" - mam ten proces na komputerze.
Odpowiedz
#9
To znaczy, że program cały czas działa i skanuje w czasie rzeczywistym.Jeśli tego procesu nie będzie, wtedy znaczy, że usunąłeś program poprawnie.Możesz tez spróbować usunąć w trybie awaryjnym.Ja bym w ogóle tego Spybota usunął też najpierw i ewentualnie go dopiero później zainstalował.

Jeśli często zmieniasz softy, polecam ci Comodo Time Machine, uchroni cię przed takimi zagadkami.
NIS 2011, DefenseWall Personal Firewall 3
Odpowiedz
#10
Już wszystko działa.
Problem chyba sam się rozwiązał.
Odpowiedz
#11
W NISIE jest możliwość sprawdzenia poprawności instalacji.Sprawdź dla pewności, jest tam taka funkcja w interfejsie, ale nie pamiętam gdzie.
NIS 2011, DefenseWall Personal Firewall 3
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości