Digital Defender i Gucup Antivirus
#1
Znalazłem na Softpedii 2 zupełnie nowe i nieznane dla mnie softy
Digital Defender
Gucup Antivirus

i pewnie nie byłoby w tym nic ciekawego i zaskakującego dyby nie to, że programy te stoją w ocenach wyżej...czasem znacznie wyżej...od znanych i uznanych powszechnie programów.
Digital Defender z oceną 4,3 stoi niżej niż np. ESET, Avast, a-squared... ale wyżej, niż np. Avira, Kaspersky, BitDefender, AVG, Comodo, Panda, Norton.Gucup Antivirus ma ocenę 4,1 ale i tak stawia go to przed Panda, Rising, BitDefender, VBA, MSE, niektórymi produktami Aviry, Nortona, Kasperskiego...a obydwa są dużo wyżej od GData Smile

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Ktoś już ma jakieś doświadczenia z nimi? Strony domowe

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#2
na pewno sobie nabili te punkty bo o tych programach prawie nikt nie słyszał
Odpowiedz
#3
nieźle ma wrażenie że to sponsorowane są te oceny
a softu nie będę oceniał bo nie używałem
trzeba się jemu przyjrzeć
nie wierzę jednak że jest taki dobry
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#4
nie trzeba sponsorować wystarczy włożyć troche wysiłku i można łatwo zmanipulować te oceny
Odpowiedz
#5
zord napisał(a):nie trzeba sponsorować wystarczy włożyć troche wysiłku i można łatwo zmanipulować te oceny


źle się trochę wyraziłem, chodziło mi właśnie o to co napisałeś
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#6
Zord...sądzisz, że oceny są nierzetelne? W tym sensie, że zmanipulowane, a nie że fachowe i merytoryczne...w końcu każdy może tam ocenić i wystawić opinię. Ale to dość szanowany i miarodajny portal.
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#7
za kare każdy program dostał 2 razy po 1 Tongue
Odpowiedz
#8
No co za merytoryczna ocena Smile A tak apropos znalazłem u siebie w instalkach Previxa Home (1.0). Kiedyś go miałem, bo pamiętam ikonkę i kojarzę, że podobna grafika była w menu programu...może znów wrócę? Ma całkiem dobre oceny na tym portalu

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

w przeciwieństwie do Vipre, na którego miałem ochotę (mam jakieś klucze do wersji 3 beta)

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości