Porównanie skuteczności ArcaVir Home Protection 2010 i MKS V
#21
A ciekawe, czy te armagiedony wykrywają EICARA Grin
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#22
Jednak się nie myliłem że MKS mistrzem jestGrinGrin
Odpowiedz
#23
MKS -Polski Orzeł wśród av Grin
Jeśli idziesz w górę to bądź miły dla ludzi, bo możesz ich spotkać jak będziesz spadać w dół.

Ochrona RealTime: Webroot SecureAnywhere + PC Tools FW + MBAM Pro oraz Adblock Plus i McAfee SiteAdvisor
Odpowiedz
#24
To dlatego w szkole nowe kompy mulą a do domu pendrive z wirusami. Kochane polskie AV Grin
Wróciłem Smile
Odpowiedz
#25
No to mks jeszcze gorzej wypadł od Arci, dobrze wiedziećWink
Odpowiedz
#26
w najnowszym numerze pc world komputer , na jednej ze stron (str 104) w rozdziale recenzje jest artykuł pt. "KULTOWY POLSKI ANTYWIRUS" który opisuje premierę mks_vir 9 FIRMA PLUS.

Autor recenzji pisze o poważnych problemach mks_vira ze stabilnością i prędkością działania, a w podsumowaniu "mks_vir to całkiem udana aplikacja"i nadaje mu miano solidnego programu antywirusowego .
Odpowiedz
#27
Szkoda mi trochę MKSa, ponieważ pracują tam zdolni programiści. Niestety nie mają takiej głowy do biznesu jak cwaniaki z ArcaBitu a bez kasy nie da się stworzyć solidnego AV. Firewalla pakiet MKSa, posiada o klasę skuteczniejszego od ArcaVira.
Odpowiedz
#28
antyvirus jest w miarę solidny heurystyka nawet niezła ale cóż z tego jak aktualizacja góra 2 razy w tygodniu
Odpowiedz
#29
zord napisał(a):antyvirus jest w miarę solidny heurystyka nawet niezła ale cóż z tego jak aktualizacja góra 2 razy w tygodniu


Dobrze wiesz Zord, że bez kasy, nie da się tworzyć dużych baz sygnatur, szybko aktualizowanych.
Odpowiedz
#30
Jurek napisał(a):Szkoda mi trochę MKSa, ponieważ pracują tam zdolni programiści. Niestety nie mają takiej głowy do biznesu jak cwaniaki z ArcaBitu a bez kasy nie da się stworzyć solidnego AV. Firewalla pakiet MKSa, posiada o klasę skuteczniejszego od ArcaVira.


MKS to przykład polskiego piekiełka. Też żałuję że jest jak jest.
Arce kibicuję z całej siły. Pomimo wszystko.
Odpowiedz
#31
asg napisał(a):Arce kibicuję z całej siły. Pomimo wszystko.

Jak można Asg kibicować ludziom, którzy myśląc głównie o zysku, rżną głupa i nas olewają Tongue
Odpowiedz
#32
ja też się zastanawiam nad tym?
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#33
w najnowszym Komputer Świecie nr 5/2010 jest Wielki test pakietów Internet Security, w którym MKS_VIR 9 Dom Plus wyprzedził ArcaVir 2010 Internet Security. Jednak oba programy dostały po głowie za nie stabilną pracę, i dużo spowolnienie systemu.
Odpowiedz
#34
Jurek napisał(a):
asg napisał(a):Arce kibicuję z całej siły. Pomimo wszystko.

Jak można Asg kibicować ludziom, którzy myśląc głównie o zysku, rżną głupa i nas olewają Tongue

Tak jakby inni tego nie robili. Mistrzostwo osiągnął Autodesk. Dobry w te klocki jest Symantec, choć do Autodesku ma lata świetlne. A MKS i Arca przynajmniej "tutejsi".
Odpowiedz
#35
Tazior102 napisał(a):w najnowszym Komputer Świecie nr 5/2010 jest Wielki test pakietów Internet Security, w którym MKS_VIR 9 Dom Plus wyprzedził ArcaVir 2010 Internet Security. Jednak oba programy dostały po głowie za nie stabilną pracę, i dużo spowolnienie systemu.


Tak jest dostało nam się, ale mam trochę zastrzeżeń do testu, z prostych rzeczy wpisano, że nie mamy modułu antyphishingowego, wzięto cenę komercyjną pakietu, w pomocy online wymieniono tylko GG, pewnie wszystko w pośpiechu bo trochę późno otrzymali program do testów, właściwie jak patrze na datę wydania to bardzo późno. Ogólnie wstęp zaczęli od AV Comperative, w którym nas nie ma.Ogólnie test miał się odnosić do obciążania komputera, a tu niskie obciążenie procesora zarówno podczas szybkiego jak i pełnego skanu odpowiednio 3 i 1 wynik (pod XP, pod 7 6 i 1 wynik), do tego najszybszy czas instalacji przykładowego programu w systemie a ArcaVirem i szybkie znajdowanie plików na dysku (XP i 7). To takie moje uwagi po przeczytaniu. Są plusy, są minusy, wracam do pracy Smile
Odpowiedz
#36
ja bym proponował zająć się sednem sprawy wykrywalnością a pierdoły takie jak szybkość zostawić na później bo to jest łatwiej poprawić
pozdro i życzę sukcesów
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#37
marek_arcabit napisał(a):Ogólnie wstęp zaczęli od AV Comperative, w którym nas nie ma.


To może czas abyście tam zaistnieli? Wasza nieobecność jest chyba jednak uzasadniona - strach przed wynikiem testu i przykrymi konsekwencjami z tym związanymi Smile
Jeśli idziesz w górę to bądź miły dla ludzi, bo możesz ich spotkać jak będziesz spadać w dół.

Ochrona RealTime: Webroot SecureAnywhere + PC Tools FW + MBAM Pro oraz Adblock Plus i McAfee SiteAdvisor
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości