Nowy test na ochronę przed keyloggerami - zamiennik testu Ze
#1
Z testem Zemany jest sporo problemów (ma certyfikat). Jest więc nowy, malutki teścik. Przechwytuje wszystko, nawet klawisze takie jak Backspace, Shift Grin.
Program można pobrać z mojego Skydrive:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Z małymi problemami:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Czemu go Sophos wykrywa, nie wiem. Wysłałem do Aviry.
Program zawiera jedynie podstawowe elementy +małą prośbę.
Odpowiedz
#2
Symantec też wykrywa, ciekawe, zobaczymy co z Aviry napisząWink
Odpowiedz
#3
Symantec może go wykrywać bo to nowy plik, więc Download Insight może zadziałać.
Odpowiedz
#4
Grin
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#5
Bo to wykonywalny Mateusz, to zawyje. U mnie śmiga jak głupi Wink.
Mateusz popraw tytuł bo nie po polsku jest: "nowy test na ochronę przed keyloggerami - zamiennik testu Zemany czy coś takiego.
Odpowiedz
#6
Adam wyślij jeszcze do kasperskyego szybciej odpisząWink
Odpowiedz
#7
A gdzie to się śle?
Odpowiedz
#8

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

po prawej stronie w Virus Watchu masz dane wysyłania wirów oraz dane do wysyłaniu spamuWink
A dokładnie <!-- e --><a href="mailto:[email protected]">[email protected]</a><!-- e --> wyślij jako spakowane lub skompresowaneWink
Odpowiedz
#9
tylko jeden test jest w tym keyloggerze ? defenswall blokuje już samego hooka przy uruchomieniu tak że nawet nie działa przechwytywanie tekstu...
Odpowiedz
#10
O dziękuję, poszło.
Dzięki Mateusz.

Bo to prosty Windowsowy hook.
Odpowiedz
#11
zord napisał(a):tylko jeden test jest w tym keyloggerze ? defenswall blokuje już samego hooka przy uruchomieniu tak że nawet nie działa przechwytywanie tekstu...


to samo u mnie
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#12
A jak z OA? Ja mam PrivateFirewall i od razu dopuszcza wszystko - ręcznie muszę zablokować hooki i zczytywanie klawiszy.

Test zrobiony na testy pod StrongDefense.
Odpowiedz
#13
Eugeniusz napisał(a):A jak z OA? Ja mam PrivateFirewall i od razu dopuszcza wszystko - ręcznie muszę zablokować hooki i zczytywanie klawiszy.

Test zrobiony na testy pod StrongDefense.


jestem pewien żeOA daje radę temu testowi i wykrywa szkodliwe działanie
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#14
Jeśli Kasper coś wogóle wykryje to nie będzie jako virus tylko pewnie jako not-a-virusczyli potencjalne niebezpieczny program jeślicoś cokolwiek będzieWink
Odpowiedz
#15
No to już się pobawiłem i nasprawdzałem...mam blokadę Tongue
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#16
Widzę że Sophos jest w akcji.
Odpowiedz
#17
ichito napisał(a):No to już się pobawiłem i nasprawdzałem...mam blokadę Tongue


wykrywa ci jak sophos for mac tak samo nazywa malware
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#18
Wykrywa go jeszcze jakiś CP Secure:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#19
Widać jest na serwerach firmowych...może spróbuję ściągnąć w domu na bezprzewodowym.
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#20
coś kiepsko zrobiony ten keylogger wystarczy że na chwile zablokuje sie hooka i już nie działa nawet jak się da zezwól

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości