Kaspersky o wirusach
#1
Kaspersky: Wirusów się nie pozbędziemy - nigdy!

Dyrektor Generalny Kaspersky Lab, Jewgienij Kaspersky w niedawnym wywiadzie dał jednoznacznie do zrozumienia, że całkowite i pełne zabezpieczenie się przed wirusami jest niemożliwe.

Dotyczy to zarówno komputerów, jak i platform mobilnych. Kaspersky kategorycznie zaprzeczył także przypuszczeniom, że taka obrona będzie możliwa w przyszłości.

- Uchronić się przed chuligaństwem futbolowym można tylko na dwa sposoby: albo zakazać futbolu albo pozbyć się ludzi. Uchronić się przed wirusami komputerowymi także można tylko na dwa sposoby: albo wyeliminujemy komputery albo ludzi - tymi słowami Kaspersky zakończył wypowiedz.
Odpowiedz
#2
RacjaWink
Odpowiedz
#3
Rację Facet ma ale Ameryki to nie odkryłGrin
Odpowiedz
#4
co on moze wiedziec o wirusach DW wszystko zatrzyma, oprocz tego ostatniego co wpadl do systemow (przypadkiem)
Odpowiedz
#5
czullo napisał(a):co on moze wiedziec o wirusach DW wszystko zatrzyma, oprocz tego ostatniego co wpadl do systemow (przypadkiem)

Czullo...nie wpadł...tylko każdy z nas go celowo uruchomiłTongue
Ale z tym DW to masz rację...zatrzyma wszystkoGrinGrinGrin
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#6
Owszem DW zatrzyma wszystko... oprocz wirusow ktore wpadna do systemu. Oprocz tego jest swietny, prawie tak dobry jak 40 innych av ktore zatrzymaly robaka ktorego DW wpuscil pomimo tego ze zostal uruchomiony jako niezaufany Grin brawo DW ode mnie dostaje 10 punktow w skali 100 punktowej i jest tuz za avastem. Dziekuje za uwage
Odpowiedz
#7
My też Ci Czullo bardzo dziękujemy...zawsze nam wszystko ładnie wytłumaczysz i doradziszTongue
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#8
czullo napisał(a):Owszem DW zatrzyma wszystko... oprocz wirusow ktore wpadna do systemu. Oprocz tego jest swietny, prawie tak dobry jak 40 innych av ktore zatrzymaly robaka ktorego DW wpuscil pomimo tego ze zostal uruchomiony jako niezaufany Grin brawo DW ode mnie dostaje 10 punktow w skali 100 punktowej i jest tuz za avastem. Dziekuje za uwage


nic nie wpuścił przeczytaj test który przeprowadziłem
bo to ja odkryłem tego buga
program po restacie wywalił się ale wirus i tak był zaizolowany

jak ja lubię czytać takie komentarze
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#9
Niestety Czullo już : podziękował za uwagęGrin
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości