Windows 7 + Avira Free + ?
#1
No właśnie pytanie jak w temacie. Dostałem właśnie zamówiony upgrade do win7 32bit, chce zainstalować sobie Avirke, gdyż na Viście nie miałem z nią żadnych problemów i podoba mi się, tylko co do niej najlepiej dołożyć ,czekam na wasze propozcyje. Jeśli pytanie w złym dziale przepraszam. Z góry dziękuję i pozdrawiam.
Odpowiedz
#2
pctools personal fw
i jak chcesz kupić to DW
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#3
Możesz dołożyć do tego firewall z HIPS-em. Możesz przejrzeć sobie dział programy zabezpieczające. Tam znajdziesz odpowiedź na większość pytań.
"Nie jestem konsumentem mieszczącym się w standardzie
Nie jestem gatunkiem skazanym na wymarcie
Nie jestem obiektem medialnego hałasu
Jestem nielegalnym zabójcą czasu"
Odpowiedz
#4
Cytat: Możesz dołożyć do tego firewall z HIPS-em.

Cytat: jak chcesz kupić to DW

Przypominam ze w Viście jak i w Windows7 zastosowano mechanizm Kernel Patch Protection co dosc znacznie ogranicza skuteczność HIPS-ów.Wszelakich.
Odpowiedz
#5
zbycho napisał(a):
Cytat: Możesz dołożyć do tego firewall z HIPS-em.

Cytat: jak chcesz kupić to DW

Przypominam ze w Viście jak i w Windows7 zastosowano mechanizm Kernel Patch Protection co dosc znacznie ogranicza skuteczność HIPS-ów.Wszelakich.


w 32 bitowych też?
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#6
Cytat: w 32 bitowych też?

Na razie w 64
Odpowiedz
#7
klemensior ma system 32 bitowy, więc nie będzie miał z tym problemu.
"Nie jestem konsumentem mieszczącym się w standardzie
Nie jestem gatunkiem skazanym na wymarcie
Nie jestem obiektem medialnego hałasu
Jestem nielegalnym zabójcą czasu"
Odpowiedz
#8
zostaw sobie FW od sevena i dorzuć sobie DefenseWall/GeSWall albo po prostu zainstaluj sobie np. Shadow Defender do wirtualizacji dysku i po sprawie.

btw podobno ten cały kernelpatch robi więcej problemów niż przynosi profitów.
pomogę ci przekroczyć znaną granicę bólu.
Odpowiedz
#9
Narazie mam Comodo ale wkurza mnie niesamowicie, więc będę musiał na coś innego zmienić ,czyli jaki darmowy Defense/Geswall czy PC tools? Czy cała trójca jest podobna jakościowo i nie ma to znaczenia?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości