Online Armor ++ w Piątek Na GAOTD za darmo
#81
likwidator coś tam skanuje i to zwalnia resztę, ale mój komp jest jaki jest chodzi o pc
może to jest przyczyna, skończmy tą dyskusje
WIN11
Ventura
#82
@LikwidatoR...Polak może miał na myśli ten objaw, który występuje przy np. defragmentacji dysku, kiedy KIS jest zainstalowany. Zauważyłem to przy używaniu kilku defragmentatorów, że defragmentacja dysku systemowego dochodzi do pewnego momentu, a potem wraca znów do początku i nie zawsze przy tym posuwa się w układaniu plików do przodu. Tak było przy np. Ultimate Defrag, DefragExpress, Auslogics...przy UD niemal wszystkie wyświetlane klastry były oznaczone jako systemowe i były nie do ruszenia, a drugi program z tej stajni (DiskTrix) czyli Defrag Ekspress pokazywał po kilku próbach ułożenie plików "ERROR". Nie pomagało wyłączenie ochrony w KIS, nie pomagało jego zamknięcie...pliki były po prostu zablokowane. I powiem Ci dlaczego to takie wkurzające...po kilku miesiącach użytkowania KISa defragmentacja objęła ok. 10 tys. plików, które były w ponad 30 tys. fragmentów!
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
#83
Gdy posiadałem Kisaw real Time podczas gdy był włączony i przeprowadzałem defragmentacje programem O&0 defrag i było okej, spróbuj goWink

Co do OA++razem z Kisem i Nisem, Comodo to obecnie najlepsze pakietyno i Pctools zdecydowanie się poprawił nawet AVWink Innych bym nie używał. Jakbym musiał to tylko te 4-5pakietów.
#84
OK...mam O&O 10 Profesional z promo...zobaczymy, czy da radę i u mnie :
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
#85
Czy ktoś z posiadaczy OA++ może sprawdzić czy ten program jest w stanie samodzielnie, automatycznie( bez ingerencji użytkownika) zablokować jakąś zainfekowaną stronę, np.phishingową?
NIS 2011, DefenseWall Personal Firewall 3
#86
Gdzie masz tą stronkę?Dawaj- zaraz ją sprawdzęTongue
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
#87

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

NIS 2011, DefenseWall Personal Firewall 3
#88
Wszedłem na tą stronę... i co dalej ?
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
#89
nic bo tam nic nie ma Tongue
#90
Dać mi tu jakąś "porządną" stronkę"Smile
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
#91
Może spróbuj tą

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

NIS 2011, DefenseWall Personal Firewall 3
#92
Pobiera sie ten plik : mscmds.dll...nic się nie dzieje.. dopiero po uruchomieniu OA blokuje..
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
#93
Czyli z tego co piszesz Meir OA++ blokuje pliki podczas ich wykonywania......Swietniew Pintek instaluje OA++
z Defenswaldkiem zestaw będzie extra do jasnej ciasnej
#94
mcafee 3 na 3 i to bez robienia czegokolwiek

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

#95
NO WIĘC TAK :

Pobrałem i uruchomiłem 3 pliki z 3 stron podanych przez Ignatiusdorna...

Pliki nr 2 i 3 zostały zablokowane...natomiast plik nr.1 pomimo decyzji : Block w OO++ i obecności DW PRZEDOSTAŁ SIĘ...więc ja się pytam do jasnej ciasnej : CO JEST GRANE ???

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
#96
jeżeli ten plik jest niezaufany to możesz spać spokojnie
a wywaliłeś z listy rollback ten plik
WIN11
Ventura
#97
Gdzie jest ta lista Polak900?
Usunąłem tego trojana za pomocą MBAM...

Czyli co? Ten OA ++ nie jest taki dobry ???
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
#98
jakbys zablokował go w OA to by się nie przedostał........zle kliknęłes
powtórz test
#99
Meir napisał(a):Gdzie jest ta lista Polak900?
Usunąłem tego trojana za pomocą MBAM...

Czyli co? Ten OA ++ nie jest taki dobry ???


w dw jwst lista rollback
WIN11
Ventura
Podałem Meirowi 3 linki, 2 z nich w momencie gdy jest wklejałem, były już wykrywane, zarówno przez Ikarusa jak i A-Squared.A jeden z linków był niewykrywany przez oba silniki, ale hips powinien zareagować...


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

NIS 2011, DefenseWall Personal Firewall 3


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości