Przegrywanie VHS na kompa...
#1
Pany...przyjechał wujek z magnetowidem:p i pyta czy da się przegrać kasety VHS na kompa???
Da się w chacie...czy trzeba zawieźć do jakieś profesjonalnej firmy ?
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#2
@Meiru...poczytaj tutaj. Powinno pomóc

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#3
Ichito...czytałem to wcześniej...ale to są newsy sprzed 5-6 lat...myślałem,że są jakieś nowsze mykiSmile
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#4
Sorry...tyle udało mi się znaleźć, a sam nie mam doświadczeń, choć kaset VHS pełno Smile
Znalazłem jeszcze parę linków

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#5
Dziękuję IchitoSmile to mi pomoże.
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#6
Ja ostatnio przegrywalem kilka kaset VHS na DVD 10-15 zl za jedna w zaleznosci od tego ile trwala. Przerabial mi to profesjonalista. Normalnie biora 20 zl za jedna godzine czyli okolo 60 zl za kasete. Masakra!

Pytalem sie go jak to jest z przerabianiem przez Karte telewizyjna by u siebie na kompie przerobic. Mowil, ze Karte trzeba miec jedna z drozszych by jakosc byla odpowiednia. Poza tym to czasochlonne zajecie. On sam przez magnetowid i nagrywarke tracil 3-4 h na jedna kasete.
Odpowiedz
#7
Dzięki ELWIS1...będę próbował...a jak się nie uda to zaniosę wujkowi do takiej firmySmile
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości