myszka a porty USB
#1
WitamGrinGrinGrin,w jednym lapku mam taką zagadkę związaną z portkami USB
otóż jakiegokolwiek urządzenia bym nie podłączył(oprócz myszki) to pojawia mi się takie cuś
"NIE ROZPOZNANO URZĄDZENIA bla bla bla"Jedno z urządzeń może mieć awarię.
myszka natomiast działa

więc może ktoś orientuje się co jest grane

Dodam że system jest świeży,czyściutki(zarówno od malware jak i śmieci)
Odpowiedz
#2
a jaka to myszka?,jeśli działa to co masz za problem xdTongue,masz wgrany najnowszy sp3?,sterowniki do myszki wgrane?

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

]
AVTongueanda Cloud Antivirus
On Demand:MBAM Free,SuperAntispyware Free
IPS:Geswall+reguły Pro
System Restore:Comodo Time Machine
Win Worms Doors Cleaner, Seconfig
Odpowiedz
#3
tak wszytsko aktualne,problem w tym że USB nie działa dla innych urzadzeń
Odpowiedz
#4
to pewnie wejście padło,coś nie łączy z innymi,jeśli masz gware to zanieś do naprawy,bo nic innego nie da się zrobić,albo rozmontuj kompa i zobacz od środka co się dzieje z kontrolerem i sam spróbuj naprawić,wiem,że to żadna pomoc,ale nic nie pomogę w tej kwestii.

edit:pewnie nie łączy,bo w usb jest przerwa w połączeniu,spróbuj mocniej docisnąć końcówkę kabla od USB i innymi urządzeniami,które nie działają,jeśli to nic nie da to zobacz jak to wygląda w środku,podłącz myszkę i te urządzenia które nie działają.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

]
AVTongueanda Cloud Antivirus
On Demand:MBAM Free,SuperAntispyware Free
IPS:Geswall+reguły Pro
System Restore:Comodo Time Machine
Win Worms Doors Cleaner, Seconfig
Odpowiedz
#5
znalazłem takie porty usb do lapka ale nie wiem czy to one,może kontroller USB padł?????ale jakby padł to myszka też by nie działała.......
dziwne
Odpowiedz
#6
według mnie poprostu jest przerwa w obwodzie i tyle port nie łączy dostatecznie z innymi urządzeniami tzn myszka działa,bo kabel łączy,alez innymi port już nie działa bo na wejściu jest przerwa w przepływie prądu.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

]
AVTongueanda Cloud Antivirus
On Demand:MBAM Free,SuperAntispyware Free
IPS:Geswall+reguły Pro
System Restore:Comodo Time Machine
Win Worms Doors Cleaner, Seconfig
Odpowiedz
#7
trochę to dziwne że myszka działa a jak włoże do tego portu n. pendrive to nie działa.Ciekawe

znalazłem takie cuś do lapka

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


ciekawe czy będzie dzialąć,oczywiściewejście PCMCIA MAM
Odpowiedz
#8
masz gwarę na lapa?,bo jeśli tak to lepiej wysłać go do naprawy,jeśli nie to lepiej kupić taki kontroler,bo naprawa może wynieść cię dość wysoko,ale lepiej sprawdzić ile by kosztowała.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

]
AVTongueanda Cloud Antivirus
On Demand:MBAM Free,SuperAntispyware Free
IPS:Geswall+reguły Pro
System Restore:Comodo Time Machine
Win Worms Doors Cleaner, Seconfig
Odpowiedz
#9
nie nie mam Gwarancji,ale myślę że zakup takiego urządzenia to najszybszy i najtańszy sposób.....GrinGrinGrinGrin
Odpowiedz
#10
po pierwsze sprawdź wszystkie ustawienia w biosie. ja miałem wyłączoną mysz usb w biosie Smile
jaki to system? może warto go przeinstalować? jeśli to mx to czasem sa takie problemy..
Odpowiedz
#11
według mnie także lepiej kupić kontroler,a czy na wszystkich portach USB są takie problemy?,czy tylko na 1?

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

]
AVTongueanda Cloud Antivirus
On Demand:MBAM Free,SuperAntispyware Free
IPS:Geswall+reguły Pro
System Restore:Comodo Time Machine
Win Worms Doors Cleaner, Seconfig
Odpowiedz
#12
własnie sprawdziłem i na każdym o dziwo,kiedy to się stało to nie wiem,znalazłem na allegro kontroller do mojego lapka używka ale gość chce z przesyłką 80 zika,trochę przeginka jak Kontroller PCMCIA kodsztuje do 20 zika i ma 4 porty.

Mam takiego samego drugiego lapka ale tam wszystko działa(drukarki i td)
na tym co się zepsuło to tylko myszka działa.szukałem trochę w necie ale nie znalazłem nic,kupię ten kontrolleri po sprawie.
wydaje mi się że wysiadł kontrollerod usb i tyle.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości