Zawodne pendriv'y Kingston SanDisk i Verbatim?
#1
O lukach w zabezpieczeniu pendriv''ów Kingstona niedawno było dość głośno...ale, jak się okazało, doszły do tego jeszcze napędySanDisk i Verbatim. Te trzy firmy oferują podobne szyfrowane napędy, których zabezpieczenia bardzo łatwo (dla specjalistów) można było obejść. Zainteresowanych odsyłam do dwóch artykułów

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#2
Kiedyś (~7 lat temu) Verbatim to była bardzo dobra firma. Najdroższe płyty sprzedawali.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#3
Verbatim to nadal dobra firma,która słynie z produkcji wysokiej jakości płyt CD/DVD,sam mam gry nagrane na płytach dwuwarstwowych DVD-R+ i nigdy nie miałem z nimi problemu,laser czytnika konsoli bez problemu "czyta" gry.Smile

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

]
AVTongueanda Cloud Antivirus
On Demand:MBAM Free,SuperAntispyware Free
IPS:Geswall+reguły Pro
System Restore:Comodo Time Machine
Win Worms Doors Cleaner, Seconfig
Odpowiedz
#4
Używam sampłyt verbatim chodź wole Platinum droższe ale jakoś mi lepiej pasująWink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości